Mildronāta izstrādātājs rada līdzekli alkohola atkarības mazināšanai 9

Pasaulē un arī Latvijā alkoholisms ir ļoti aktuāla un smaga problēma, kas apdraud arī nācijas. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki, profesora Ivara Kalviņa, kurš savulaik izstrādāja preparātu Mildronāts, vadībā, ir devuši savu ieguldījumu alkohola problēmas risināšanā – radījuši jaunu dabas vielu līdzekli degradējošās tieksmes samazināšanai.

Īpaši bijušajās Padomju Savienības valstīs, tai skaitā Latvijā ir ierasts alkoholisma ārstēšanai izmantot medikamentus, kas burtiski saindē organismu. Tad, ja medikamentu lietošanas kursa laikā cilvēks sāk dzert alkoholu, viņu moka vemšana un citas ļoti nepatīkamas blaknes. "Es uzskatu, ka šāda ārstēšana ir nehumāna," uzsver Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis Ivars Kalviņš. Tāpēc Latvijas zinātnieki izstrādāja līdzekli alkohola atkarības mazināšanai ar atšķirīgu ideju - lai cilvēks periodā, kad atbrīvojas no alkohola atkarības, justos nevis slikti, bet tieši otrādi – labi garīgi, emocionāli un fiziski.

Iedziļinoties organisma bioķīmiskajos procesos, atkarību cilvēkam izraisa alkohola radīts bojājums smadzenēs, kā rezultātā bez alkohola smadzenēs un organismā vairs nenotiek noteikti bioķīmiskie procesi - netiek sintēzēti tautas valodā dēvētie laimes hormoni, kas ir nepieciešami, lai cilvēks justos dzīvespriecīgs, viņam būtu enerģija, dzīves mērķi, motivācija.

Lietojot alkoholu, šo laimes hormonu sintēze tiek mākslīgi stimulēta, un tieši tādēļ cilvēks nonāk alkohola atkarībā.

Latvijas zinātnieku izstrādātajā preparātā esošās dabas augu bioloģiski aktīvās vielas iedarbojas uz smadzenēm, veicinot dabisku laimes hormonu sintēzi, kā arī atveseļojoši iedarbojas uz alkohola bojātajām organisma sistēmām - nervu sistēmu, aknām, gremošanas sistēmu, atjauno organisma imūnsistēmu.

Profesors Ivars Kalviņš pamato: "Cilvēks visbiežāk lieto alkoholu tāpēc, ka jūtas slikti, un mēģina no šī stāvokļa aizbēgt. Tiklīdz viņam tiek dota iespēja justies labāk nekā vakar – prāts ir mierīgs un skaidrs, mundrs garstāvoklis, laba pašsajūta, tad arī dabiski samazinās tieksme aprebināties ar alkoholu.

Protams, ļoti svarīgs ir arī sociālais faktors. Ja cilvēkam būs draugu kompānija, kuru vienīgā interese ir cilāt glāzīti, tas parasti ļoti velk atpakaļ."

Profesors arī uzsver :"Zinātnieku radītais preparāts ir apliecinājums tam, ka esam orientējušies ne tikai uz zāļu vielu sintēzi, bet arī ļoti labi orientējamies tajā potenciālā, kas ir dabas augos un dzīvniekos, un labprāt palīdzētu Latvijai attīstīties arī šajā virzienā."

Pievieno komentāru

Komentāri 9

"

Tas jau speciāli ir izveidots lai cilvēkiem rastos atkarība.

pirms 5 gadiem, 2016.09.28 17:38

:)

Tad nedzērājus tā manta paraus gaisā pa riktīgam:)

pirms 5 gadiem, 2016.09.28 19:14

Uuu

Tā manta reāli palīdzēja manam vīram . Pirku www.faccex.com viņu lapā. Paldies Kalviņa kungam par šādu līdzkli. Nezinu, ko darītu citādi , šķirtos, droši vien.

pirms 5 gadiem, 2016.09.28 23:06

Labais

Viss jau labi, bet sportistiem, kuri ierauj, jāpiedomā......... Pēc pāris gadiem amīši atklās, ka tas ir dopings :D

pirms 5 gadiem, 2016.09.29 00:05

cerība

Jā, sāku lietot ( pasūtot internetā) , ir jūtami pašsajūtas uzlabojumi, skatotis uz alko traukiem paliek drusku nelabi ( nu labi , te varbūt placebo efekts). Tikai cena !!!- 27 dienu kurss izmaksās 156.00 EUR ( 4*39.00) un nav uzrādītas kontrindikācijas ( ar ko kopā nevajadzētu lietot un tml.)

pirms 5 gadiem, 2016.10.18 12:37

Ulla

Cena nav 156 eur, bet gan 117 eur.

pirms 4 gadiem, 2017.04.21 13:20

alkaholīķis

Cilvēki, nepērciet šo tēju, es ar draugu nopirku, precīzāk uztura bagātinātāju. Uz pakas nav ne vārda ka tas palīdz alkoholiķiem,dzeram visu kursu 27 dienas, rezultāts 0. Kaut gan, mums palīdzēja atbrīvoties no 130 eur. Katram. Krāpnieku banda faccex. Tik pat labi dzeriet piparmētras tēju un mēģiniet sev iestāstīt, ka tas palīdz. Rezultāts tas pats, tikai daudz, daudz lētāks. Tukši solījumi no faccex.

pirms 3 gadiem, 2018.02.04 16:45

Vasīlijs

Cilvēki, domājiet ar galvu, nevis klausieties citos! ievāciet inforrmāciiju kas un kā. Mana sieva jau 24 dienas nepļumpē litru vīnu pa vakariem pateicoties faccex, un ir mierīga un apgarota. Paldies zinātniekiem!

pirms 3 gadiem, 2018.04.23 23:13

Alkoholiķis Andris

Alkoholisms ir slimība, kas ir gan fiziska, gan mentāla, te ar gribasspēku nav nekāda sakara!
Esmu izpētijis daudzas grāmatas ka darbojas alkohols uz cilvēka smadzenēm un orgāniem..zinu, ka tas ir kaitīgi, bet tāpat nespēju atteikties no vismaz 6 alus kausiem ik vakaru...līdz izmisumam...ar visām zināšanām un citās jomās stipru gribasspēku...
Ar faccex, jau 17 vakaru jūtos mierīgs un laimīgs..varbūt placebo, bet man palīdz tikt vaļā no tās suslas alus!!!

pirms 3 gadiem, 2018.04.23 23:18

Veselība