Pirmo reizi Latvijā norisināsies labdarības akcija „Dāvā iespēju dzirdēt" 1

Kompānija „Labākas Dzirdes Centrs” izziņo akciju „DĀVĀ IESPĒJU DZIRDĒT”, kas norisināsies sākot no 2015. gada 1. novembra līdz 1. decembrim. Akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību cilvēku dzirdes problēmām un vienam cilvēkam sniegt iespēju bez maksas iegūt savā īpašumā pāris modernus dzirdes aparātus no amerikāņu ražotāja „Starkey”.

Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs var palīdzēt savam ģimenes loceklim, draugam, kolēģim vai kaimiņam tikt pie bezmaksas dzirdes aparāta, uzrakstot par viņu nelielu stāstu. Stāsti jāsūta uz pasta adresi: Labākas dzirdes centrs, Brīvības iela 169, Rīga, LV-1012 vai elektroniski dzirdes.centrs@gmail.com. Stāstam jāpievieno šāda kontaktinformācija: autora vārds un uzvārds, kontakttālrunis un pasta adrese.

Tāpat akcijas laikā visi interesanti bez maksas varēs veikt dzirdes pārbaudi, izmantojot Labākas Dzirdes Centra profesionālo aparatūru. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 205-502-86, e-pastu dzirdes.centrs@gmail.com vai tiešsaistē mājaslapā www.labakasdzirdes.lv.

„Dzirdes pasliktināšanās ir samērā aktuāla parādība Latvijas iedzīvotāju vidū, - stāsta kompānijas „Labākas Dzirdes Centrs” direktore Viktorija Lomatska. – Vairāk nekā 10% iedzīvotāju cieš no daļēja vai pilnīga dzirdes zuduma. Svarīgi ir agrīnā šī procesa stadijā veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai neiestātos nopietnas sekas vai pat kurlums. Akcijas laikā no 1. novembra līdz 1. decembrim aicinām visus interesentus profilaktiskos nolūkos pārbaudīt dzirdi pilnīgi bez maksas”.

Organizatori cer, ka akcija „DĀVĀ IESPĒJU DZIRDĒT” ar laiku kļūs par ikgadēju tradīciju. Šis notikums palīdzēs kādam no jauna atgūt dzirdi un pievērsīs uzmanību dzirdes problēmām. Plašāka informācija par akcijas nosacījumiem un norisi var atrast mājaslapā www.labakasdzirdes.lv un sekojot līdzi jaunumiem www.facebook.com/dzirdes.centrs, kā arī pa tālruni 205-502-86.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

lūk tā

Alūksni – Eņģeļu pilsētu šogad ietērps krāšņā Ziemassvētku rotā, jo šim mērķim novada dome oktobra sēdē no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem izdalījusi prāvu finansējumu – 15 000 eiro. Kopā Alūksnes rotājumu iegādei šogad tērēs 23 000 eiro, jo, kā atzina novada domes Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte, 8000 eiro gada garumā ir ietaupīti no svētku noformējumam paredzētā finansējuma.

pirms 5 gadiem, 2015.11.11 12:04

Veselība