Strauji palielinoties Covid-19 pacientu skaitam, Vidzemes slimnīcā varētu uzņemt līdz 70 cilvēkiem 1

Strauji palielinoties Covid-19 pacientu skaitam, Vidzemes slimnīcā varētu uzņemt līdz 70 cilvēkiem, kas būtu par 20 vairāk nekā patlaban, aģentūru LETA informēja SIA "Vidzemes slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila. Ceturtdien Vidzemes slimnīcā ārstējas 32 Covid-19 slimnieki, divi no viņiem ar smagu slimības gaitu.

Brila sacīja, ka pagājušajā diennaktī slimnīcā stacionēti trīs Covid-19 pacienti, izrakstīti desmit pacienti. 

Izveseļojušies un darbā atgriezušies trīs slimnīcas darbinieki, sacīja Brila.

Gatavojoties iespējamam pacientu skaita pieaugumam, no 25.novembra Vidzemes slimnīca pārprofilēja daļu no vienas Terapijas nodaļas, palielinot Covid-19 pacientiem paredzēto gultu skaitu līdz 50 gultām. Straujāka pacientu skaita pieauguma gadījumā slimnīca varētu uzņemt līdz 70 Covid-19 pacientiem, sacīja Brila.

Viņa informēja, ka jau oktobrī nedaudz tika samazināta plānveida pakalpojumu pieejamība, lai ārstētu Covid-19 inficētos un vienlaikus varētu nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu ierastajā režīmā. Tāpēc pašlaik papildu ierobežojumi plānveida pakalpojumiem stacionārā un dienas stacionārā netiek plānoti, norādīja Brila.

Kā vēstīts, Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati liecina, ka pagājušajā diennaktī stacionēti 92 Covid-19 pacienti, no kuriem trīs ir pārvesti no citām ārstniecības iestādēm. Kopumā stacionāros ārstējas 552 pacienti, no kuriem 503 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 49 - ar smagu slimības gaitu.

Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīts 51 pacients, tostarp arī trīs pārvestie. Kopumā līdz šim stacionārus pametuši 1485 Covid-19 pacienti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš no svētmeža

Ir pienākusi saltā ziema. Zeme ir apsnigusi. Ziema rit visā savā krāšņumā. Tomēr kovid-19 (covid-19) sērga negrib piekāpties. Sasirgušo skaits ikdienu pieaug. Par spīti sliktajai saslimstības statistikai, saglabāsim sirdī mieru un ticību labajam. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Regulāri vēdināsim savas dzīvojamās telpas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu un aizsardzību! Lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā un pagalmā! Dabas Māte ir mūsu Radītāja, viņa uzklausīs katru mūsu lūgšanu. Ticēsim Dabas Mātei, lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu kovid-19 sērgas laikā! Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!
Ar Dabas Māte viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #spēks #saticība #drošība #svētmežs #pagāni #Skolnieciņš

pirms mēneša, 2020.12.04 18:13

Veselība