Tikšanās cilvēkiem ar lieko svaru

2010.gada 17.martā Rīgā notiks piektais informatīvais seminārs - tikšanās pacientiem ar aptaukošanās slimību, lai varētu dalīties pieredzē ar līdzīgiem, uzdot jautājumus un diskutēt ar speciālistiem. Pasākumā piedalīsies bariatrijas ķirurgs Dr. Juris Žarinovs un dietoloģe Laila Meija.

Ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties bezmaksas semināram, piesakoties mājas lapas www.vieglaks.lv sadaļā - Informatīvie semināri. Reģistrējoties tiks sniegta precīza informācija par semināra norises vietu un laiku.  

Informatīvie semināri ir iespēja satikties ar citiem cilvēkiem, kuriem ir aptaukošanās slimība, lai varētu dalīties ar sasniegumiem, kā arī atbalstīt un kopīgi meklēt risinājumus neveiksmēm. Šie semināri sniedz iespēju veiksmīgāk pārvarēt grūtības, kas saistītas ar ilgstošo svara zaudēšanas procesu, jo pie aptaukošanās II stadijas (smaga aptaukošanās) ķermeņa masas indekss ir 35 un vairāk, kā arī bieži papildus ir blakus saslimšanas, tādas kā 2.tipa cukura diabēts, hipertonija, kaulu un locītavu slimības u.c., savukārt III stadija (aptaukošanās slimība) ir tad, kad ĶMI ir 40 un vairāk.

 

Interneta informācijas resurss www.vieglaks.lv ir veidots, lai sniegtu atbalstu un palīdzētu atrast risinājumu katram cilvēkam, kurš cieš no aptaukošanās.

 

Mājas lapā ir iespēja gan aprēķināt sava ķermeņa masas indeksu, iepazīties ar informāciju par svara samazināšanas metodēm, gan pieteikties informatīvajiem semināriem, piedalīties forumā un saņemt speciālistu (psihologi, bariatrijas ķirurgi, dietologi u.c.) atbildes uz jautājumiem. Lai iedrošinātu citus, kuri neveiksmīgi cīnās ar aptaukošanās slimību, vairāki pacienti atklājuši savus dzīvesstāstus.

 

www.vieglaks.lv informē arī par bariatriskās ķirurģijas metodi, izskaidrojot tās iespējas un nozīmi, jo tas ir veids, kā samazināt svaru cilvēkiem, kuriem nav līdzējusi neviena cita svara samazināšanas metode.

Pievieno komentāru

Veselība