Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visā Latvijā rit Veselības nedēļa

Ar Nūjošanas un Ģimeņu sporta festivālu, kurš  5.oktobrī Vakabuļļu pludmalē pulcēja vairāk nekā 300 dalībnieku, ir sākusies starptautiskā Veselības nedēļa, kas visā Eiropā tradicionāli norisinās oktobra pirmajā nedēļā, šogad – no 7. līdz 13.oktobrim.

7.oktobrī Preiļos pasākums par veselīgu dzīvesveidu pulcēja vairāk kā 70 interesentus, kuri nūjošanas valsts treneres G.Gorbatenkovas vadībā apguva nūjošanas pamatus. Latvijas virtuālā komanda ar 505 dalībniekiem 37 valstu konkurencē aktīvi iesaistījusies interneta vietnes Endomondo.com Veselības nedēļas izaicinājuma cīņā.

Šogad Veselības nedēļas koordinatori no vairāk kā 40 Latvijas pašvaldībām, novadiem, pilsētām, skolām un sporta organizācijām jau ir ziņojuši par plānotajiem pasākumiem un iesaistīto dalībnieku skaitu, un šogad Veselības nedēļas programmā atrodamas patiešām interesantas fiziskās aktivitātes. Eiropā šonedēļ plānoti vairāk kā 1000 sportiski pasākumi.

Veselības Nedēļa tiek rīkota starptautiska projekta „Move”  ietvaros. Projekta mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju fiziskās aktivitātēs. To plānots sasniegt, sadarbojoties ar valsts mēroga organizācijām, kas savukārt koordinētu un veicinātu pašvaldību rīkotas aktivitātes savu valstu ietvaros. Koordinējošā organizācija Latvijā ir Latvijas Tautas Sporta Asociācija (LTSA).

Dažādi fizisko aktivitāšu pasākumi vienlaicīgi notiks dažādās Latvijas vietās un pasākumu skaits vēl palielinās, tādēļ LTSA aicina katru interesentu sekot līdzi informācijai savu pagastu/novadu mājas lapās un pagastu/novadu avīzēs.

Vairāk informācijas par pasākumiem un kontaktpersonām Latvijā www.sportsvisiem.lv

Plašāka informācija par dažādiem pasākumiem visā Eiropā www.nowwemove.com

Pievieno komentāru

Veselība