15 gadu laikā Bērzu pamatskolu ir beiguši 665 skolēni


Gulbenes Bērzu pamatskola svin 15 gadu jubileju. Bērzu pamatskolas direktore Vija Čakare "Dzirkstelei" stāsta, ka 1993.gadā Gulbenes vidusskolai draudēja divas maiņas, jo skolēnu bija daudz, tāpēc tika meklētas un atrastas telpas - bijušajā bērnudārzā. Tur arī tika atvērta vidusskolas filiāle. "Skolotāji, kuriem bija jānāk strādāt uz šo filiāli tika izlozēti. Izlozēja mani, Mārīti Dzeguzi, Ināru Aleksandrovu un Daci Freimani," atceras V.Čakare.

Šodien skola piedāvā pamatizglītības 1. līdz 6.klasei programmas īstenošanu. 1999.gadā uzcelta sporta zāle. Pēdējos 2 gados skolai ir nomainīti logi, ir jauna ēdamzāle un jauns jumts. Savukārt bērnu skaits, salīdzinot ar 1997. līdz 2003.gadam, kad klasēs bija vairāk nekā 30 skolēni, tagad ir samazinājies. 15 gadu laikā Bērzu pamatskolu ir beiguši 665 bērni. Vecākajiem skolas beidzējiem šogad ir apritējuši 24 gadi.

 

"15 gadu laikā nav izjaukts tik daudz sienu un tik daudz izveidots kā Bērzu skolā. Arī nākotnē ir vairākas ieceres - izveidot telpu, kur tikties ar vecākiem, kā arī atpūtas telpu bērniem," pārliecinoši saka V.Čakare.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas