17.maijā transportlīdzekļus CSDD Gulbenes nodaļā nereģistrēs 1

Ceturtdien, 17.maijā, sakarā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Gulbenes nodaļas darbinieku mācībām nolūkā paaugstināt transportlīdzekļu un mazizmēra kuģošanas līdzekļu reģistrācijas procesā iesaistītā personāla kvalifikāciju un sniegto pakalpojumu kvalitātes līmeni, šajā nodaļās nebūs iespējams veikt transportlīdzekļu reģistrāciju. Par to informē VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija" sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Agnese Korbe.

"Vēl transportlīdzekļus reģisatrēt nevarēs arī CSDD Aizkraukles, Alūksnes, Balvu un Madonas nodaļās. Tuvākās nodaļas, kurās 17.maijā iespējams saņemt reģistrācijas pakalpojumu, ir Jēkabpils, Rēzekne, Valmiera un Ogre," stāsta A.Korbe.

 

CSDD atvainojas saviem klientiem par sagādātajām neērtībām un cer uz izpratni! Informācija par CSDD nodaļām, tajās sniegtajiem pakalpojumiem, darba laikiem un aktuālākajām izmaiņām atrodama šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

urbis

Jāsaka, ka stipri negodīgi, citās iestādēs šādus kursus veic sestdienās. CSDD jau tā plēš nesamērīgi par saviem pakalpojumiem, tehniskajā apskatē vispār izturās tā, it kā būtu atbraucis uz turieni ar zirgu.

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 21:24

Vietējās ziņas