18.decembra "Dzirkstelē" lasiet: 3

* Tapis pusmiljonu vērts projekts "Lāči 1"
Zemnieku saimniecībā "Lācīši" atklāj jaunu modernu novietni 300 slaucamām govīm. Projekts īstenots 20 mēnešu laikā ar SIA "RCI Gulbene" celtnieku palīdzību. Vairāk foto šeit.
* Pagastos cīnās ar aizputinātiem ceļiem
Nedēļas nogale izvērtās par īstu pārbaudījumu ne tikai autovadītājiem. Stiprā vēja un tā izraisītā puteņa laikā ceļi vietām tika pamatīgi aizputināti.
* Ziema - pārbaudījums arī Baltajai pilij
Sniega segas smagumu nav izturējis Gulbenes Baltās pils pagaidu jumta segums, tas ir iebrucis. Pavasarī inspektori novērtēs vēsturiskajai ēkai nodarītos dabas postījumus.
* Ar eiro Igaunijā ērtāk, bet dārgāk
Par to, kā klājas kaimiņiem pēc eiro ieviešanas, pārdomās dalās Valgas pilsētas mērs, laikraksta "Valgamaalane" redaktors, Valgas uzņēmēji un tirgotāji, kā arī aptaujātie pensionāri.
* Mazie "skolas teroristi"
Lai novērstu agresīvu bērnu uzvedību, neiztikt bez aktīvas vecāku līdzdalības.
* Plašāk lasiet 18.decembra «Dzirkstelē»! Avīzes rakstus par maksu var izlasīt arī portāla dzirkstele.lv sadaļā «Avīze».

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Pēteris

Jau septembrī pils daļai "jumts" bija iebrucis,bet,tad visi vēl vēroja sabrukušās siltumnīcas.

pirms 8 gadiem, 2012.12.18 23:07

lats

Jocīgi jau būs, ka tajā laikā, kad Latvija klauvē pie eirozonas durvīm, ir valstis, kas domā, kā atgūt savu nacionālo valūtu. Lai ko arī mums mēģinātu iestāstīt par visiem labumiem, ko dos eiro, mazajam cilvēciņam tas nebūs taustāms. Apmeklējot Api, tas veikalos jūtams, kā latvieši mainījušies lomām ar igauņiem. Padomju laikos latvieši bombardēja Igaunijas veikalus, tagad igauņi - Latvijas bodes. Neapgāžama uzskatāmā aģitācija!

pirms 8 gadiem, 2012.12.18 11:03

sss

Tāda sajūta, ka Baltā pils tā arī sabruks, nesagaidījusi, ka to atjaunos. Žēl. Viss blakus - spožums un posts.

pirms 8 gadiem, 2012.12.18 10:59

Vietējās ziņas