18.septembrī Gulbenē - mājražojumu un amatniecības gadatirgus “Ražojam paši” 3

Septembra trešajā sestdienā Gulbenē notiek mājražojumu un amatniecības gadatirgus “Ražojam paši”, kas pulcē dažādus tirgotājus gan no tuvākas, gan tālākas apkaimes.

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs informē, ka arī šogad ikviens, kas vēlas pirkt un pārdot, būs gaidīts 18.septembrī Gulbenē uz kārtīgu rudens andelēšanos. Šoreiz kā gadatirgus norises vieta ir izvēlēta Gulbenes dzelzceļa stacijas apkārtne, jo šajā dienā šeit norisināsies arī Eiropas Kultūras mantojuma dienas aktivitātes (vairāk par Mantojuma dienas aktivitātēm šeit)

Gadatirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties zemnieku un saimnieku izaudzētos un saražotos lauku labumus un dažādus radošo un čaklo amatnieku un rokdarbnieku piedāvātos sadzīvei noderīgos priekšmetus un skaistumlietas.

Tirgotāji gadatirgum aicināti pieteikties līdz 16.septembra plkst. 17.00 pa tālruni 20277265 vai e-pastu “turists@gulbene.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

M.

Centieni mākslīgi atdzīvināt stacijas apkaimi vāji apmeklētā Tvaika dēļ... Ne praktisku apsvērumu, ne principa dēļ neiešu.

pirms 23 dienām, 2021.09.04 13:38

Vietējās ziņas