20.decembrī – “Eņģeļu stundas” Swedbank filiālēs

Telekompānijas LNT, labdarības portāla Ziedot.lv un Swedbank rīkotās labestības akcijas "Eņģeļi pār Latviju" noslēgumā 20.decembrī no 12:00 līdz 15:00 visās Swedbank filiālēs gaidīts ikviens, lai paustu savu atbalstu smagi slimajiem bērniem un maznodrošinātām ģimenēm.

Eņģeļu brālībai piederīgie jau zina, kā iekvēlina katrs labdarībai ziedotais santīms.

 

"Ar tēju, piparkūkām un labiem vārdiem "Eņģeļu stundās" Swedbank Gulbenes filiālē Rīgas ielā 47, sildīsim viens otru, jo mēs ticam - kopā mēs varam padarīt pasauli labāku!" atzīst Swedbank Gulbenes filiāles vadītājs Andris Vējiņš.

 

Šogad uz palīdzību cer Matīss (9 gadi), Sandis (3 gadi), Māra (11 gadi), Gundega (7 gadi) un Estere (5 gadi). Šiem bērniem iedzimtu slimību vai traģisku nelaimes gadījumu dēļ ir vajadzīga ilgstoša ārstniecība vai rehabilitācija. Lai palīdzētu, nepieciešami 39 813, 44 lati.

 

"Priecāsimies, ja "Eņģeļu stundās" atnesīsiet pārtikas ziedojumus mūsu novada maznodrošinātajām ģimenēm - putraimus, makaronus, kartupeļus, konservus un citus ikdienas maltītei nepieciešamus un ilgākai glabāšanai piemērotus produktus izturīgā iesaiņojumā. Jūsu sarūpētā pārtika, līdz ar Swedbank ziedojumu, tiks nodota bankas partnera Ziedot.lv programmai "Paēdušai Latvijai"," aicina A.Vējiņš. 

 

Papildu informācija par programmu - www.paedusailatvijai.lv

 

Paldies jau iepriekš Jums saka "Eņģeļi pār Latviju" partneri - Ziedot.lv, Swedbank un LNT.

 

Akcijas noslēgumu skatieties 20.decembrī pulksten 20:20 LNT tiešraidē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas