21.decembra "Dzirkstelē" lasiet:

* Svētki, pirmkārt, dvēselei!
Zirņu ģimenei no Virānes "Dimantiem" rūpes par ikdienišķo, galdā liekamo un vienlaikus arī garīgo maizi liekas vienlīdz svarīgas un pašsaprotamas.
* Diskutē par dzīvi bez elektrības
Ilgstoši zūd elektroapgāde, pagastu pārvaldes iedzīvotājiem nevar garantēt centrālapkuri, ūdensvada un kanalizācijas sistēmas darbību - Tautasaimniecības komitejā deputāti sprieda, kā atrisināt šo situāciju.
* Ceļo no ģimenes uz ģimeni
Pirmajā adventē Gulbenes novadā ceļojumu no ģimenes uz ģimeni uzsākusi svētglezna Vladimiras Dievmātes ikonas stilā, kuras mērķis nest svētību jebkuras konfesijas pārstāvjiem.
* Mācītājam jābūt atvērtam
Jaunajam luterāņu mācītājam Ilgvaram Matīsam šie Ziemassvētki būs citādāki nekā visi iepriekšējie, jo tie tiks sagaidīti kopā ar Gulbenes luterāņu draudzi.
* Gatavo to, kas garšo pašiem
Ziemassvētku vakarā gulbeniešu Daces un Ģirta Boku ģimenes mājoklī gaisā virmos pašu ceptu piparkūku smarža, čaukstēs spoži iesaiņotās dāvanas, ciemos atbrauks mīļi cilvēki. Visiem pa vidu rosīsies mazā Enija un Ēriks.
* Plašāk lasiet 21.decembra «Dzirkstelē»! Avīzes rakstus par maksu var izlasīt arī portāla dzirkstele.lv sadaļā «Avīze».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas