24.-25.jūlijā kursēs autobuss uz Tanslavu kapiem

Gulbenes novada pašvaldība sadarbībā ar SIA "Gulbenes autobuss" 24. un 25.jūlijā organizē autobusa reisus uz Tanslavu kapiem un atpakaļ. Brauciens ir bez maksas.  

24.07.2021. Gulbene-Tanslavas

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Gulbenes autoosta

10:00

12:00

13:20

2.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

10:02

12:02

13:22

3.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

10:05

12:05

13:25

4.

Veikals “Santa”

10:07

12:07

13:27

5.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

10:12

12:12

13:32

6.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

10:14

12:14

13:34

7.

Pie CSDD

10:16

12:16

13:36

8.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

10:18

12:18

13:38

9.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

10:25

12:25

13:45

10.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

10:30

12:30

13:50

 

24.07.2021. Tanslavas-Gulbene

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

10:40

12:40

14:00

2.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

10:45

12:45

14:05

3.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

10:52

12:52

14:12

4.

Pie CSDD

10:55

12:57

14:15

5.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

10:58

12:58

14:18

6.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

11:00

13:00

14:20

7.

Veikals “Santa”

11:05

13:05

14:25

8.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

11:07

13:07

14:27

9.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

11:09

13:09

14:29

10.

Gulbenes autoosta

11:10

13:10

14:30

 

25.07.2021. Gulbene-Tanslavas

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Gulbenes autoosta

13:45

15:00

16:15

2.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

13:47

15:02

16:17

3.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

13:50

15:05

16:20

4.

Veikals “Santa”

13:52

15:07

16:22

5.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

13:50

15:12

16:25

6.

Nakotnes iela (pie veikala “TOP”)

13:59

15:14

16:27

7.

Pie CSDD

14:01

15:17

16:30

8.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

14:03

15:19

16:35

9.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

14:10

15:25

16:40

10.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

14:15

15:30

16:45

 

25.07.2021. Tanslavas-Gulbene

N.p.k.

Pieturas nosaukums

1.reiss

2.reiss

3.reiss

1.

Jaunie kapi (Tanslavu kapi)

14:20

15:35

16:50

2.

Baložu iela (bistro “Fizālis”)

14:25

15:40

16:55

3.

Parka iela (Parka un Rēzeknes ielas krustojums)

14:32

15:47

17:02

4.

Pie CSDD

14:35

15:50

17:05

5.

Nākotnes iela (pie veikala “TOP”)

14:37

15:52

17:07

6.

Skolas iela (pie veikala “Maxima”)

14:39

15:54

17:09

7.

Veikals “Santa”

14:44

15:59

17:14

8.

Tirgus (pietura pie bijušā veikala “Elvi”)

14:47

16:02

17:17

9.

Kalpaka iela (pie veikala “Rankas sieri”

14:49

16:04

17:19

10.

Gulbenes autoosta

14:50

16:06

17:20

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas