Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

8.marta "Dzirkstelē" lasiet:

* Aktualitāte: Labo avārijas bedres
Pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis stāsta, ka jau februārī esot vietām sākts labot avārijas bedres, saņemot arī pārmetumus, ka bedres tiek labotas tādā laikā, taču avārijas bedres ir jāsalabo, kaut arī laika apstākļi nav atbilstoši, citādi tās var kļūt satiksmei bīstamas.
* Aktualitāte: Gatavi rīkoties
Vai arī šogad kādās vietās mūsu pilsētā un novadā gaidāmi plūdi, šobrīd vēl ir grūti spriest, taču atbildīgajiem dienestiem nepieciešamības gadījumā ir jābūt gataviem rīkoties.
* Saruna: Latgales meitene Gulbenē
SIA "Vidzemes būvnieks-serviss" un SIA "Energo pārvalde" valdes priekšsēdētāja, ekonomikas maģiste Lolita Strode: "Tie, kas domā, ka sievietei biznesā atliek tikai nokrāsot lūpas, maldās. Sievietei šajā nozarē vajag divkārt vairāk pūlēties un sevi pierādīt."
* Vēsture: Pils ar savu stāstu
Jaungulbenes 250 gadu vēsture, kurā paliekošus vaibstus iezīmējusi baltvācu muižniecība, nav iedomājama bez saiknes ar Jaungulbenes pils 135 gadus garo vēsturi.
* Gandrīze nopietni: Dzīvi dara saldu vīns un sievietes
Dailei nespēj pretoties neviens. Pat vīrieši, kuru sirds ir kā no dzelzs, atmaigst, sajūtot dievisķo sievietes tuvumu...
* Plašāk lasiet 8.marta «Dzirkstelē»! Avīzes rakstus par maksu var izlasīt arī portāla dzirkstele.lv sadaļā «Avīze».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas