Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Abonē un lasi par savējiem Gulbenē, Latvijā un pasaulē!

Visu šo gadu avīze bez cenas mainīšanas ir turējusies pretī augošajam inflācijas vilnim, kas pārņēmis gandrīz katru dzīves jomu, taču šāds izņēmums nevar turpināties un arī mēs esam spiesti tagad paaugstināt "Dzirksteles" cenu. Mēneša abonements nākamgad maksās 3,10 latus. Galvenais iemesls šim cenas pieaugumam ir tas, ka "Latvijas Pasts" nākamgad plāno kopumā aptuveni trīskāršot preses piegādes maksu, palielinot to gan ar janvāri, gan vēlreiz ar jūliju.

Tieši tādēļ tie lasītāji, kas tagad abonēs "Dzirksteli" uz gadu, būs tikai ieguvēji, jo viņus vasaras kāpums vairs nespēs ietekmēt. Ieguvēji viņi būs arī tādēļ, ka, abonējot uz gadu, būs jāmaksā tikai par desmit mēnešiem - divus mēnešus varēsiet lasīt "Dzirksteli" par brīvu!

 

Saprotot, ka ne katram ir iespēja abonēt uz gadu, piedāvāsim atlikto maksājumu. Tas nozīmē, ka var abonēt avīzi uz gadu par izdevīgo desmit mēnešu cenu, bet maksāt pa daļām.

 

Esam īpaši padomājuši par pensionāriem, kas bijuši uzticīgi mūsu avīzei un to abonējuši šogad. Viņi "Dzirksteli" varēs pasūtīt ar atlaidi, maksājot mēnesī 2,99 latus.

 

Tāpat par izdevīgāku cenu varēs abonēt "Dzirksteli" kopā ar iecienīto žurnālu "Veselība"! Un jau tradicionāli katrs abonents saņems arī praktisku un glītu "Dzirksteles" kalendāru.

 

Nenokavē!

 

* Abonē "Latvijas Pastā" līdz 22.decembrim.

* Redakcijā (bez piegādes) līdz 28.decembrim.

 

Vinnē tas, kurš abonē uz gadu!

 

Abonē "Dzirksteli" uz gadu, 2 mēnešus lasi par BRĪVU:

* 37,20 Ls - 30,99 Ls


* Ietaupi - 6,21 Ls


* Pērkot samaksāsi - 51,83 Ls.

 

Tikai pensionāriem!

 

Uzrādot kādu no iepriekšējo periodu abonēšanas kvītīm, pensionāriem iespējams iegūt īpašas atlaides abonējot laikrakstu "Latvijas Pastā":

* 37,20 Ls - 29,90 Ls


* Ietaupi - 7,30 Ls.

 

Nāc pēc "Dzirksteles" sev izdevīgā laikā!

 

* Gada abonements tikai 25,50 Ls!


* Ietaupi 11,70 Ls.

Abonē laikrakstu "Dzirkstele" redakcijā un nāc pēc sava eksemplāra sev izdevīgā laikā!

 

"Dzirkstele" kopā ar "Veselību" par īpaši veselīgu cenu!

 

Abonē laikrakstu "Dzirkstele" un žurnālu "Veselība" uz visu 2008.gadu un saņem īpašu atlaidi:

* "Dzirkstele" 37,20 Ls - 30,99 Ls + "Veselība" 17,88 Ls - 14,00 Ls,


* IETAUPI 10,09 Ls.

 

Tev tikai jāaizpilda PNS orderis, jādodas uz jebkuru "Latvijas Pasta" nodaļu un jāapmaksā tas līdz 13.decembrim.


 

Izmanto beztermiņa abonementa priekšrocības!

 

Abonē "Dzirksteli" uz nenoteiktu laiku (vismaz uz 12 mēnešiem), izvēlies abonementa apmaksas periodu un veic samaksu PA DAĻĀM!
Kas tev jādara?


* Pieteikuma veidlapa jāaizpilda un līdz 15.decembrim jāatsūta uz redakciju: Ozolu iela 2a, Gulbene, LV- 4401, ar norādi "Pieteikums".


* Jāsagaida rēķins vai PNS orderis.


* Līdz iepriekšējā mēneša pēdējai darbdienai jāveic samaksa attiecīgā izdevuma redakcijā, jebkurā pasta nodaļā, bankā vai internetbankā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas