Absolventi saņem premjera apsveikumu

Šajās dienās Latvijā notika vidējo izglītību ieguvušo jauniešu svinīgie skolu beigšanas pasākumi. Jau ierasti ik gadu labākie absolventi saņem Ministru prezidenta pateicības vēstuli.

Šogad Ministru prezidents Valdis Dombrovskis sveica 1097 12.klašu absolventus – izcilniekus par teicamām un labām sekmēm, kā arī uzvarām olimpiādēs. Gulbenes pilsētā un novadā premjera apsveikumu saņēma 13 skolēni. V.Dombrovska pateicības vēstuli saņēma Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolnieces Karīna Vilde, Lelde Kļaviņa, Beāte Manguse, Baiba Trifane, Ieva Dzērve, Gulbīša vidusskolas skolnieces Kristiāna Blūma, Laura Cinkuse, Lizuma vidusskolas skolēni Mairita Buklagina, Uģis Šivars, Lejasciema vidusskolas skolniece Dana Žviriņa, Gulbenes vidusskolas skolēni Anete Sietiņa un Elīna Karpoviča un Kristaps Varts.

Savā apsveikumā skolēniem V.Dombrovskis norāda, ka valsts attīstības pamatā ir izglītota un zinoša sabiedrība un skolēni, kas šogad beidz skolas gaitas, būs nākamie Latvijas sabiedrības zināšanu radītāji, nesēji, kā arī galvenais Latvijas attīstības virzītājspēks. Premjers izsaka cerības, ka labāko skolu beidzēju nākotnes plāni tiks saistīti arī ar eksakto zinātņu studijām, kas ļaus radīt jaunus izgudrojumus un inovācijas, lai veicinātu Latvijas konkurētspēju Eiropā un pasaulē. V.Dombrovskis 12.klašu beidzējiem novēl teicamas sekmes turpmākajās studijās un izcilus panākumus profesionālajās gaitās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas