Aculiecinieka operatīvā rīcība palīdz policijai apturēt stipri iereibušu smagās automašīnas vadītāju 5

Pateicoties aculieciniekam, kurš operatīvi izsauca policiju, tika apturēts automašīnas “Renault” vadītājs, kurš pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies stiprā alkohola reibumā. Valsts policija izsaka pateicību autovadītājam, kurš nepalika vienaldzīgs un ziņoja par autovadītāju, kurš ar savām darbībām apdraudēja citus satiksmes dalībniekus.

 “Ceturdien, 6.maijā,  braucot Rīgas virzienā, kāds autovadītājs pamanīja smago automašīnu “Renault”, kas nespēja noturēties savā joslā, ik pa brīdim pārbraucot viduslīniju. Aculiecinieks sekoja šai automašīnai drošā atstatumā un izsauca policiju. Zvanītājs informēja, ka, iespējams, automašīnas “Renault” vadītājs ceļu satiksmē piedalās alkohola reibumā. Policija minēto automašīnu pamanīja autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 85. kilometrā. Apturot automašīnu, ar vīrieti uzsākta saruna, kuras laikā apstiprinājās aculiecinieka sniegtā informācija. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi, konstatēts, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā - 2,62 promiles. Par notikušo policijā sākts administratīvais process. Valsts policija izsaka pateicību autovadītājam, kas nepalika vienaldzīgs un ziņoja par autovadītāju, kurš ar savām darbībām apdraudēja citus satiksmes dalībniekus,” saka VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Ja transportlīdzekļa vadītājam ir aizdomas, ka kāds no apkārtējiem autovadītājiem piedalās ceļu satiksmē alkohola vai citu vielu reibumā, policija aicina nekavējoties par to informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110. Zvanītājam jāinformē policija par aptuveno ceļa posmu, kur pārvietojas aizdomīgais autovadītājs, kā arī būtu vēlams, ka tiek norādīts tā transportlīdzekļa marka un valsts reģistrācijas numurzīme.

Tāpat policija atkārtoti atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas un iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, tāpat nesēsties automašīnā, kur pie stūres atrodas iereibis vadītājs.

Video šeit

Video sākumā izmantots aculiecinieka uzņemtais videomateriāls

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Hop

Kads sakars Gulbenei ar to kas notiekas Rìgas Rajonà pavisam Gulbenes mentu rozas pràtu izkukojusi ja nav ko darìt tad ejat sparites parku uzkopt

pirms mēneša, 2021.05.08 22:05

ha

Lai zinātu, kādi kretīni var gadīties uz Vidzemes šosejas, pa kuru arī gulbenieši brauc uz Rīgu.

pirms mēneša, 2021.05.09 08:50

hu

Tu ir debīls!

pirms mēneša, 2021.05.09 10:59

Skolnieciņš no svētmeža

Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

pirms mēneša, 2021.05.09 22:53

Gailis

Zinu to, ka ir cilvėki, kuri ir spėjigi savienot, lai gan Noteikumiem to aizliedz. Minėtais braucėjs ir debils un tåpėc tas nevarėtu dzert alkoholu, ja galva to netura un pie tam, ja nespėj dampi noturėt . Debilitåti var apturėt tikai vienå gadijumå - fiziski jålikvidė tåds debila. Cita varianta nav.

pirms mēneša, 2021.05.11 19:45

Vietējās ziņas