Administratīvā komisija izskata divas lietas

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija pagājušajā nedēļā izskatīja divas administratīvo pārkāpumu lietas.

Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Bogdans stāsta, ka administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgu personu, kura pārkāpusi dzīvnieku turēšanas prasības. Šajā gadījumā kādā pagastā suņi ilgstoši klaiņojuši apkārt. Tie iekļuvuši kādas firmas teritorijā un traucējuši tās darbību. Suņu saimnieks savu vainu atzina un notiekošo nožēloja. Vienu suni viņš jau arī ir uzdāvinājis citiem. Suņu saimniekam administratīvā komisija uzlika trīs latus lielu soda naudu, jo dzīvnieki nav bijuši arī vakcinēti.


Otrs gadījums, kuru izskatīja administratīvā komisija, kārtējo reizi ir par to, ka kāds nepilngadīgais pieķerts lietojam alkoholu. M.Bogdans stāsta, ka nepilngadīgais alkoholu lietojis kompānijā pie kopmītnēm.

 

"Tas noticis nevis Gulbenes, bet citā novadā. Visa kompānija tika noķerta, un viens no tiem bija gulbenietis," stāsta M.Bogdans un piebilst, ka diezgan daudz ir tādu gadījumu, kad gulbenieši ir izdarījuši pārkāpumus citā novadā. Šajā gadījumā administratīvā komisija pieņēma lēmumu sodīt ar trīs latus lielu soda naudu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas