Administratīvā komisija: Litenē patvaļīgi pieslēdz elektrību 4

Kāds vīrietis savā dzīvesvietā Litenes pagastā ir izveidojis patvaļīgu pieslēgumu gaisvadu elektrolīnijai.

Gulbenes novada domes Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans informē, ka tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Vīrietis patvaļīgi patērējis elektroenerģiju, izmantojot alumīnija kabeli, kas savienots ar dzīvojamās mājas elektroinstalāciju. Tā elektroenerģija dzīvojamajā mājā tika izlietota, apejot skaitītāju, bez uzskaites un bez maksas. Vīrieša dzīvesvietā jau iepriekš akciju sabiedrība „Sadales tīkls” tika atslēgusi elektroenerģiju. Vīrieti sodīja ar 70 eiro lielu soda naudu.


Kārtējo reizi lietojam alkoholu tika pieķerti jaunieši. Kāds 17 gadus vecs puisis bija lietojis alu. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un izteica brīdinājumu. Kāds cits 17 gadus vecs puisis bija lietojis alkoholisko dzērienu viskiju. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma sodīt ar naudas sodu 7 eiro.


Vēl viens 17 gadus vecs puisis arī bija lietojis alu. Viņš sodīts ar 7 eiro lielu soda naudu. Arī 15 gadus vecs puisis Jaunatnes parkā lietoja alu. Viņam sods – 12 eiro. M.Bogdans stāsta, ka visos četros gadījumos, jaunieši nespēja paskaidrot, kāpēc lietojuši alkoholu.


Administratīvā komisija izskatīja arī lietu par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Komisija pieņēma lēmumu par administratīvās lietvedības izbeigšanu administratīvā pārkāpuma lietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jautājums

kad caunīti sodīs par jāšanos darba laikā un ar darba mašīnu?

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 22:42

!!!

pričom tur Mārča?! Sīkie nojūgušies, jo domā ka dzert ir stilīgi.....

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 15:48

xxx

ātri izlasot virsrakstu,liekas, ka administratīvā komisija Litenē patvaļīgi pieslēgusi elektrību

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 09:42

Vietējās ziņas