Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina apmeklēt Alfa kursu

Ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt Alfa kursu. Tas ir interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus - bez spiediena, bez saistībām un par brīvu.

Alfa kurss tiek rīkots baznīcās, bāros, kafejnīcās un mājās visā pasaulē. "Alfa kurss sastāv no četrpadsmit nodarbībām un kursu vakars ietver maltīti, īsu lekciju un beidzas ar diskusiju, kur viesi iesaistās domu apmaiņā. Lekcijas ir paredzētas, lai veicinātu diskusijas un palīdzētu iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē,"stāsta luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss. Alfa kurss notiks jauniešu centrā "Bāze" trešdienās 18.30! Pirmā nodarbība 27.janvārī. Pieteikšanās pa tālruni 25902824.

Interesenti tiek arī aicināti līdz 27. janvārim pieteikties kristību un iesvētes mācībai. Savukārt no 7.februāra Lejas draudzē notiks svētdienas skola bērniem.

Nodarbības notiks katra mēneša 2. un 4.svētdienā pulksten 13.00. Pieteikties pa tālruni 20383881 (I. Matīss.)

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas