Aicina apmeklēt bezmaksas mācības par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu

Līdz ar 1.martu ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli. VID aicina apmeklēt bezmaksas mācības visā Latvijā par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu," informē VID Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Evita Teice-Mamaja.
 

Šāgada martā VID bezmaksas mācības par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu notiks visos Latvijas novados, tostarp Gulbenē - 9., 16. un 21.martā.


"Iedzīvotāji,  kuriem Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana ir obligāta, tā ir jāiesniedz līdz šī gada 1.jūnijam ieskaitot. Savukārt, tie iedzīvotāji, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par izglītības, ārstniecības un citiem attaisnotajiem izdevumiem, var iesniegt deklarāciju par 2017.gadu jebkurā laikā līdz pat 2021. gada 16. jūnijam," skaidro E.Teice-Mamaja.


Plašāka informācija par VID bezmaksas mācībām - precīza to norises vieta un laiks-, kā arī iespēja tām pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļā “Aktualitātes/Notikumi”.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas