Aicina apmeklēt nometni

Pavadīt kopā jautri laiku, satikt vecos draugus un iepazīt jaunus, gūt neaizmirstamus iespaidus un uzzināt daudz ko interesantu aicina vasaras nometne "Kopā jautrāk 2009" Tirzā. Par to informē nometnes vadība.

Katru vasaru Tirzas pamatskolā notiek bērnu un jauniešu atpūtas nometnes, kurās var gan atpūsties, gan daudz ko iemācīties. Arī šajā vasarā interesenti tiek aicināti uz mākslas, sporta un piedzīvojumu nometni, kura ilgs piecas dienas - no 20. līdz 24.jūlijam.


Šajās dienās bērni un jaunieši varēs piedalīties sporta nodarbībās sporta zālē un uz laukuma, peldēties, izpausties mākslas darbnīcās - veidot no māla priekšmetus, smilšu pilis, grafiku, gleznot un darīt daudz ko citu. Paredzētas arī mūzikas un teātra nodarbības, nakts trasīte, ekspedīcija, ekskursija uz jūru, dažādi vasaras pasākumi.


Nakšņošana notiks līdzi paņemtās teltīs naktī apgaismotā laukumā pie skolas naktssarga uzraudzībā. Tualete un mazgāšanās būs skolā. Ēdināšana paredzēta četras reizes dienā skolas ēdnīcā.


Pieteikumus var iesniegt Tirzas pamatskolā katru darbdienu no pulksten 9.00 līdz 14.00. Sīkākas ziņas pa telefonu 64473934 vai 28453418, vai pa e - pastu "tirza@gulbene.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas