Aicina atbalstīt jauniešu mūsdienu deju grupu

Gulbeniete Valērija Olekša cīnās "Labiedarbi.lv" 12. projektu konkursā par sabiedrības atbalstu un finansējumu deju meistarklašu apmeklēšanai un deju tērpu iegūšanai. Par to informē projekta asistente Elīna Sprūde-Nesenberga.

Projekta summa ir 1764 lati. Jaunietes pārstāvētā deju grupa darbojas jauniešu centrā "Bāze" un dejo tādus deju stilus kā hiphopu, "House dance" un "Dancehall". Deju grupa ir radoša un idejām bagāta un veido interesantus priekšnesumus. Palaikam komandai pievienojas jauni dalībnieki.

 

"Mēs gribam popularizēt šos deju stilus mazpilsētās un piesaistīt jauniešus deju jomai. Mūsu komandu aicina piedalīties dažādos pasākumos un konkursos. Taču, lai priekšnesumi būtu vēl skatāmāki, vizuāli pievilcīgāki un mēs varētu piedalīties lielās sacensībās, mums trūkst deju tērpu. Komandai nākas izmantot ikdienas drēbes vai aizņemties no draugiem, paziņām, karsējmeitenēm. Savukārt deju tērps ir ļoti svarīga detaļa katrā priekšnesumā. Tieši tērpu iegādei mums pietrūkst finansiālo līdzekļu. Mūsdienās ļoti grūti izvēlēties to ceļu, pa kuru iet, bet mēs to atradām. Tā ir deja. Deja mūs visus vieno, mums tagad ir kopīgas intereses, idejas un sapņi! Projekta īstenošanas rezultātā mūsu grupa iegūs deju tērpus, kā arī pilnveidos savas zināšanas un prasmes deju meistarklasēs pie labākajiem dejotājiem-horeogrāfiem starptautiskajā deju izstādē "Magic Dance Expo 2011"," stāsta V.Olekša.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas