Aicina atbalstīt novada daudzbērnu ģimenes 2

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kad Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši vēlas palīdzēt sava novada daudzbērnu ģimenēm un padarīt viņu svētkus bagātākus. Tāpēc, lai mēs varētu palīdzēt pēc iespējas lielākam skaitam ģimeņu, aicinām Gulbenes novada iedzīvotājus ziņot mums par šīm ģimenēm. Gulbenes Novada domē, Gulbenes bibliotēkā un veikalā „Krāčukakts” ir izvietotas anketas, kuras aizpildot un iemetot kastē mēs saņemsim informāciju par ģimenēm, kuras vajadzētu apciemot svētku laikā.

Jau vairākus gadus Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši rīko labdarības akciju „Ziedo nieku - sagādā prieku,” kuras laikā vairākos Gulbenes veikalos cilvēkiem ir iespēja ziedot pārtikas preces, apģērbus, rotaļlietas un citas ikdienā nepieciešamas lietas, lai iepriecinātu novada daudzbērnu ģimenes.

Protams, novadā ir liels skaits tādu ģimeņu, tāpēc diemžēl ne vienmēr mēs varam aizbraukt pie visiem, bet mēs aicinām cilvēkus būt atsaucīgiem.

Pateicamies par atbalstu visiem, kas ir aizpildījuši anketas un atbalstījuši jauniešus akcijā vairāku gadu garumā! Ceram uz sadarbību arī šogad!


Pievieno komentāru

Komentāri 2

xxx

Pareizs! Tāds ir latviskais nosaukums.

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 14:36

Vietējās ziņas