Aicina atsaukties suņuka saimniekus! 2

Vairāk nekā pirms nedēļas Gulbenē pie Bērzu sākumskolas pieklīdis liela auguma jauktas šķirnes suns. Dzīvnieks ir labsirdīgs, mierīgs un pieradis pie cilvēkiem, tāpēc skolēni viņu labprāt ielaiduši skolas telpās. Otrdien par pieklīdušo dzīvnieku skolas darbinieki ziņojuši Gulbenes pilsētas sabiedriskās kārtības sargam Mārtiņam Didrihsonam - Linardam - Nukam.

"Aizbraucām uz skolu un dzīvnieku savācām. Pārtikas un veterinārā dienesta darbinieki dzīvnieku neatpazina, tāpēc suns tiks nogādāts uz dzīvnieku patversmi Valkā, kur viņš būs vismaz paēdis. Arī paši dzīvnieku pabarojām ar maizi, jo viņa ārējais izskats liecināja, ka suns ir bijis badā un ir novājējis," stāsta kārtības sargs.  

Par pieklīdušiem dzīvniekiem tiekot ziņots diezgan bieži, bet lielākoties to saimnieki tiekot atpazīti. Arī pie Bērzu sākumskolas pieklīdušajam sunim, pēc skolas dežuranta stāstījuma, esot bijusi ap kaklu siksna un pie tās karājies arī ķēdes gabals, kas liecina, ka suns ir norāvies. Diemžēl neviens suni neesot meklējis.

 

"Varbūt dzīvnieka saimnieks tomēr atsauksies, lai atgūtu savu mīluli. Tikai šoreiz viņam nāksies rēķināties ar sekām, kas draud par dzīvnieka nepieskatīšanu. Būs jamaksā sods, ka arī jāatlīdzina patversmes un ceļa izdevumi," stāsta M. Didrihsons - Linards - Nuka. Sākotnēji meklētas iespējas dzīvnieku ievietot kāda no patversmēm, kas atrodas tuvāk, bet diemžēl lielākā daļa no tām izrādījušās pārpildītas.

 

"Ja saimnieks atpazīst savu dzīvnieku, lūdzu zvanīt man pa tālruni 29215107," mudina sabiedriskās kārtības sargs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas