Aicina balsot par Gulbenes vārdu uz airBaltic lidmašīnas 2

Godinot valsts simtgadi, Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. airBaltic aicina ikvienu nobalsot par savu iemīļotāko pilsētu. Gulbene nedēļu pēc balsojuma uzsākšanas atrodas septītajā vietā. Par to informē A/S Air Baltic Corporation Starptautiskās lidostas “Rīga” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

"Līdz šim kopumā saņemtas 53 000 balsis. Pašlaik populārāko pilsētu TOP 5 veido Cēsis, Valmiera, Alūksne, Kuldīga un Smiltene. Gulbene no pirmās vietas atpaliek par 3 357 balsīm. Balsošana norisināsies līdz 21. septembra pulksten 10:00, kas nozīmē, ka pilsētu izkārtojums vēl var būtiski mainīties,"stāsta A.Briede.

Balsot iespējams šeit: https://lv100.airbaltic.com/lv.

Ikviens interesents ir aicināts balsot par kādu no 76 Latvijas pilsētām, kas atrodas tuvākos un tālākos valsts nostūros, lai noskaidrotu 14 populārākās un iemīļotākās pilsētas, kas tiks iekļautas Airbus A220-300 vizuālajā noformējumā. Iekāpjot un izkāpjot no lidmašīnām, jaunais dizains vairos ārvalstu tūristu uzmanību par mūsu valsti un jo sevišķi - par šīm īpašajām pilsētām.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

es

labāk dimdiņa sapuvušos tārpainos kapostus ŠTOVE AR SVAIGU GAĻU

pirms 3 gadiem, 2018.09.21 05:43

Vietējās ziņas