Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina balsot par konkursa „Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” nominantiem

Gulbenes novada pašvaldības organizētā konkursa „Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” vērtēšanas komisija 3.novembrī sēdē vērtēja līdz 30.oktobrim saņemtos 46 pieteikumus konkursa 1.kārtai septiņās nominācijās - “Gada jaunais uzņēmums/uzņēmējs 2016”, “Gada produkts 2016”, “Gada inovācija 2016”, “Gada eksportētājs 2016”, „Gada darba devējs 2016”, “Gada saimnieks 2016”, “Gada pakalpojuma sniedzējs 2016”. Par to informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Viņa stāsta, ka visi pieteikumi tika izvērtēti pēc konkursa nolikumā noteiktajiem kritērijiem.  Uz 2.kārtu atklātajam iedzīvotāju balsojumam izvirzīti 3 pretendenti katrā nominācijā. Balsojums notiek no 8. līdz 30.novembrim.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Konkursa pretendentu vērtēšana 2.kārtā tiek strukturēta šādi: 50 procenti - komisijas vērtējums, 50 procenti - novada iedzīvotāju un viesu atklātais balsojums, tajā skaitā arī elektroniskajā vidē, sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv.

"Konkursa pretendentus vērtē Gulbenes novada domes izveidota un apstiprināta vērtēšanas komisija 9 cilvēku sastāvā – 3 novada deputāti, domes priekšsēdētājs, izpilddirektore, konsultants-priekšsēdētāja palīgs, Attīstības un projektu nodaļas vadītājs un 2 pagasta pārvaldes vadītāji, pieaicinot sadarbības partnerus, ekspertus. Vērtēšanas komisija līdz 30.novembrim dosies pieklājības vizītēs uz balsošanai izvirzītajiem uzņēmumiem, lai iepazītos ar to darbību, kā arī uzklausītu uzņēmēju priekšlikumus sadarbībai ar pašvaldību. Galvenās nominācijas “Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” ieguvēju noteiks vērtēšanas komisijas balsojums par kādu no izvirzītajiem pretendentiem," skaidro G.Krevica.

Konkursa laureātus godinās pasākuma „Gulbenes novada uzņēmēju diena” laikā 2017.gada janvārī. 

Konkursa mērķis ir noskaidrot un godināt Gulbenes novada uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas novada teritorijā, veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, ražošanas teritoriju pievilcību, nodarbinātību, sabiedrisko aktivitāti, publisko un privāto sadarbību, darba vides pievilcību, nodrošinot novada uzņēmēju plašāku atpazīstamību, to ražotās produkcijas/pakalpojumu popularizēšanu.

Šāds konkurss Gulbenes novada pašvaldībā tiek organizēts pirmo reizi.

Vairāk informācijas par konkursu www.biznessgulbene.lv.

Vietējās ziņas