Aicina dalībai tradicionālajā “Ģitāristu sesijā” Madonā

Madonas ikgadējās "Ģitāristu sesijas" rīkotājs Imants Pulkstenis aicina ģitāristus, basģitāristus, bundziniekus, vokālistus un taustiņinstrumentālistus arī šogad piedalīties šajā pieredzes un zināšanu apmaiņas pasākumā, kas no 20. līdz 25. martam Madonā notiks jau 14. reizi.

"Šeit var piedalīties ikviens. Pieteikšanās - līdz 1. martam. "Ģitāristu sesija" - tās ir tradīcijas, pieredze, informācija, atpūta un satikšanās," informē I.Pulkstenis.  

„Ģitāristu sesijā" piecu dienu laikā notiks 25 meistarklases, 10 koncerti, kā arī tiks veidoti jauni muzikāli projekti. Šajās dienās dalībnieki apvienojas interešu grupās, kur notiek padziļināta informācijas apmaiņa, praktiskas nodarbības un mēģinājumi sesijas noslēguma koncertam. Vakaros sesijas dalībniekiem notiks konkursi, kuros varēs izcīnīt vērtīgas balvas.

 

Šogad meistarklases un nodarbības grupās vadīs Ingus Feldmanis, Pauls the Mole, Aigars Māls, Jānis Kalniņš, Andris Jeziks, Artis Orubs, Dzintars Vīksna, Rihards Fedotovs, Laimis Rācenājs, Aļgirdas Šuminskas, Aleksandrs Sircovs, Valters Sprūdžs, Kaspars Ansons, Mārcis Auziņš, Ingars Viļums, Edmunds Zazerskis, Einārs Cintiņš, Igors Kadoļčiks, Ritvars Šakals, Aleksandrs Fjodorovs, Andy Baker, Steve Amadeo, Chris Hutchison, Aleksejs Liapko, Kristaps Grasis, Dave Goodman un citi.

 

25.martā notiks arī tehnoloģiju seminārs „Skaņa un gaisma 4", uz kuru tiek aicināti klubu un kultūras namu pārstāvji, pasākumu rīkotāji, kā arī skaņas un gaismas tehniķi. Seminārā notiks lekcijas par skaņas un gaismas tehnikas jaunumiem, iekārtām un to pielietošanu. Vērtīga ir pieredzes apmaiņa par skaņu un gaismu apstrādi. Semināra dalībnieki ir lūgti iesūtīt interesējošos jautājumus. Uz tiem atbildes gatavos „Kompānija NA" un „Skatuves sistēmu servisa" pārstāvji, kuriem pateicoties seminārs var notikt ar augstu lietderības koeficientu.

 

Daudzām jaunām un pat pieredzējušām grupām trūkst kvalitatīvu demo videomateriālu, „Ģitāristu sesijas" vakaru koncerti tiks filmēti daudzkameru režīmā. Trīs gadu pieredze šajā ziņā ir devusi profesionāla līmeņa rezultātu. Ierakstus par simbolisku samaksu varēs iegādāties. Šo ieceri varēs īstenot, pateicoties kompānijai „Skatuves sistēmu serviss". Grupas, kuras interesē video, aicinātas laikus pieteikties!

 

„Ģitāristu sesijas 2011" noslēguma koncerts notiks Madonas kultūras namā 25.martā pulksten 17.00.

 

„Ģitāristu sesijās" meistarklases un koncertus ir snieguši Latvijas labākie mūziķi, kā arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Dānijas, Lielbritānijas. Sākot ar 1998. gadu, sesijā ir piedalījušies 935 dalībnieki no visas Latvijas. Sesijas programma un aktivitātes topošajiem mūziķiem palīdz orientēties mūzikas stilos, dod impulsu izaugsmei un darbam, kā arī ļauj iepazīties ar līdzīgi domājošiem muzikantiem un apmainīties ar aktuālu informāciju.

 

„Ģitāristu sesija" ir izaugusi par jauno mūziķu pieredzes uzkrāšanas, jaunu projektu un ideju ģenerēšanas vietu. Pieteikties „Ģitāristu sesijai" var ikviens, atsūtot pieteikuma anketu un visu tajās prasīto līdz šā gada 1. martam. Informācija atrodama portālā www.gitaristusesija.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas