Aicina dāvināt ziemas sporta inventāru

Tirzas pamatskolas 7.klases zēni Edijs Dāvis Rečs, Uvis Ziepnieks, Oļegs Vīksniņš, Rinalds Nogobods un Dāvis Untāls kopā ar jauniešu iniciatīvas grupas "Stiprai Latvijai" vadītāju Mārci Rudzīti piedalās brīvprātīgo darbu konkursā "Labais pielīp".

Šo projektu konkursu Gulbenes novada skolu audzēkņiem izsludinājis "Europe Direct" informācijas centrs Gulbenē un Gulbenes jauniešu centrs bāze sadarbībā ar Gulbenes novada domi. Konkursa mērķis ir veicināt vietējās sabiedrības izpratni par brīvprātīgo darbu, un tas notiek Eiropas Brīvprātīgā darba gada laikā.

 

Tirzas pamatskolas zēni kopā ar M.Rudzīti, apvienojoties komandā "Knights", apņēmās organizēt lietota ziemas sporta inventāra dāvināšanas akciju.

 

"Mūsu skolā ir laba sporta zāle, kas aprīkota ar sporta inventāru aktivitātēm telpās, taču mums trūkst inventāra ziemas sportam: slēpju, slidu ragavu un tamlīdzīgi. Mūsu skolas bērni labprāt kopā slēpotu, slidotu (pie skolas ir dīķis), brauktu no kalna ar ragavām. Vēlamies sagādāt ziemas priekus mums pašiem un citiem. Rīkojot akciju, aicināsim ziedot lietotu sporta inventāru ziemai. Lietas, kuras vairs nederēs savam iepriekšējam mērķim, izmantosim dažādu netradicionālo braucamo izgatavošanai," stāsta M.Rudzītis.

 

Komanda "Knights" jau ir izlikuši afišas savā Tirzas pagastā ar aicinājumu piedalīties šajā akcijā. "Ja esat gatavi dalīties ar 107 skolēniem un 36 pirmsskolas bērniem, atvediet arī savu dāvanu uz Tirzas pamatskolu vai zvaniet pa tālruni 26954827," aicina M.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas