Aicina doties ekskursijā uz Lejasciemu un Lizumu

Arī šajā gadā tiks turpināts Gulbenes novada apceļošanas ekskursiju cikls „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam!”. Pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu, kas vēlas ceļot, piedalīties ekskursijā un doties iepazīt tūrisma piedāvājumu Lejasciema un Lizuma pagastā.


Ekskursija notiks 7.jūnijā. Izbraukšana paredzēta pulksten 9.30 no Gulbenes novada domes.


Ekskursijas laikā tiks iepazīta Lejasciema puse: Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma centrs, estrāde, sēravots un arī daiļdārzs. Lizumā tiks apskatīta Lizuma pils un novadpētniecības ekspozīcija, Mades dārzs, mākslinieka Jāņa Brektes māja „Saulieši”, rakstnieka Apsīšu Jēkaba dzimtā māja “Kalaņģi”, kā arī Velēnas baznīca.


Maksa par dalību ekskursijā – 10 eiro pieaugušajiem, 8,50 eiro skolēniem, 3 eiro bērniem līdz skolas vecumam. Cenā iekļautas transporta un apskates objektu maksas. Ekskursanti tiek aicināti līdzi ņemt maizītes savām vajadzībām.


Ekskursijai jāpiesakās līdz 5.jūnijam (ieskaitot), zvanot pa tālruņiem 64497729, 26557582. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc organizatori lūdz pieteikt dalību laikus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas