Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina Gulbenes novada NVO ieteikt tēmas aktuālām apmācībām un semināriem

Valmieras novada fonds (VNF) aicina Gulbenes novada NVO un pārējos aktīvos iedzīvotājus izteikt savu viedokli, norādot sev vēlamos apmācību tematus.

“Lai paustu savu viedokli, VNF aicina apmeklēt sociālo tīkla "Facebook" grupu “NVO Vidzemē”, reģistrēties grupā un nobalsot par sev vēlamajiem apmācību tematiem ŠEIT. Te ikvienam reģistrētam "Facebook" lietotājam iespējams nobalsot par kādu no piedāvātajām tēmām vai arī ierosināt sev aktuālu un jaunu tēmu (piemēram, bezmaksas tiešsaistes rīki, sabiedriskās attiecības, NVO gada pārskati, grāmatvedība u.c. temati) līdz 31. maijam. Ikviens reģistrētais "Facebook" lietotājs aicināts sekot lapai “NVO Vidzemē”, lai nepalaistu garām jaunumus par NVO aktuālām reģionāla, nacionāla un starptautiskām finansējuma iespējām, kā arī uzzinātu par aktuālajiem semināriem, likumdošanas izmaiņām un citām aktualitātēm,” informē VNF projektu vadītāja Gundega Siliņa.

Vidzemes reģionā nevalstiskajām organizācijām nav vienota Vidzemes NVO centra, Valmieras novada fonds jau vairākus gadus ir uzņēmies atbalstīt tā funkcijas. Ar Kultūras ministrijas atbalstu VNF ir sniedzis gandrīz 400 bezmaksas konsultācijas NVO juridiskajos, attīstības un grāmatvedības jautājumos. Arī šobrīd VNF ir pieejamas konsultācijas līdz pat šī gada oktobra beigām. Tāpat jānorāda, ka ar Kultūras ministrijas atbalstu rīkoti 14 konkursi Vidzemes NVO, kur atbalstu guvis 91 pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības projekts, tostarp mazākumtautību līdzdalības NVO projekti.

“Lai VNF spētu piedāvāt jēgpilnas un lietderīgas apmācības un seminārus, par kuru nepieciešamību viedokli paudušas pašas NVO, VNF rosina NVO būt atbildīgām un iesaistīties NVO tematu izvēlē. Tikai darot zināmu savu viedokli par nepieciešamām un aktuālām tēmām, mēs varam mainīt apmācību piedāvājumu NVO! Uz tikšanos “Facebook”!” saka G.Siliņa.

Aktivitāte tiek īstenota ar Kultūras ministrijas atbalstu projektā “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā.” Ikdienā Valmieras novada fonds jau teju 15 gadus strādā, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un Vidzemes apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas