Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina iegādāties svētku dāvanas

Tuvojoties Valsts svētkiem un Ziemassvētkiem, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu no 10.novembra līdz 22.decembrim iegriezties aģentūrā (Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 101.kabinet), lai iegādātos jaukas un mīļas dāvanas no īpašās akcijas “Radi sirdsprieku!” klāsta valsts svētkiem un Ziemassvētkiem.

Šeit varēs atrast Gulbenes novada mājražotāju un amatnieku ar mīlestību radītas lietas – koka rotas un aksesuārus, dažādas rokassprādzes, mājas gariņus, eglīšu rotājumus, medus izstrādājumus, vaska sveces, keramikas izstrādājumus un citus suvenīrus.

"Piedāvāsim arī Cēsu vēstures un mākslas muzeja Latvijas valsts simtgadei radīto galda spēli “Latvijai 100”, kuru var spēlēt vairākas paaudzes kopā. Spēle veidota kā stāsts par Latvijas valsts mūžu, tā palīdz uzzināt un atcerēties notikumus, kas valstī notikuši pirmo reizi, kas ietekmējuši iedzīvotāju labklājību un ģimeņu likteņus. Tā raisa sarunas paaudžu vidū, aicina domāt par to, kāda ir mana Latvija un kādu dāvanu gatavoju savai Latvijai. Spēle var kļūt par lielisku dāvanu draugiem Latvijā un ārpus tās," stāsta Gulbenes novada pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" speciāliste Evita Brokāne.

Tūrisma aģentūra aicina nākt un iegādāties dāvaniņas aģentūras darba laikā no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 8.00 līdz 18.00, piektdienās – no pulksten 8.00 līdz 17.00 un sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 14.00.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas