Aicina iesniegt savas biznesa idejas

Biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus aicina pieteikties darbībai Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, lai attīstītu savu biznesa ideju. Par to informē inkubatora Mārketinga projektu vadītāja Sanita Laiviņa.

S.Laiviņa stāsta, lai pieteiktos darbībai biznesa inkubatorā, kandidātam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kura līdz 18.oktobrim jānogādā inkubatorā (Valmiera, Purva iela 12a vai Gulbene, Ābeļu iela 8) vai jāsūta uz e - pastu inkubators@vbii.lv.


Savukārt 21.oktobrī notiks šogad pēdējā inkubatora Vērtēšanas komisijas sēde, kuras laikā tiks izskatītas iesniegtās biznesa idejas un lemts par to uzņemšanu biznesa inkubatorā.


S.Laiviņa atgādina, ka, uzsākot darbību biznesa inkubatorā, ikvienam uzņēmējam ir iespēja gūt finansiālu atbalstu pat 85 procentu apmērā dažādiem uzņēmējdarbībai un biznesa idejas attīstībai nepieciešamiem pakalpojumiem un konsultācijām. Starp biežāk izmantotajiem pakalpojumiem ir konsultācijas biznesa uzsākšanā, mārketingā, grāmatvedībā, likumdošanā, papildus finanšu līdzekļu piesaistē, produktu prototipēšanā, patentēšanā, iekārtu izmantošanā.


Piesakoties darbībai biznesa inkubatorā, vēl nav jābūt noreģistrētam uzņēmumam. Var pieteikties arī tad, ja pagaidām ir tikai ideja par savu biznesu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas