Aicina klientus nosaukt katra reģiona labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru 2

No oktobra "Latvijas Pasts" uzsācis konkursu "Mans Pastnieks 2016", lai tradicionāli jau sesto reizi katrā Latvijas reģionā noteiktu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par zinošāko, atbildīgāko un uzticamāko, informē VAS "Latvijas Pasts" Ārējo komunikāciju vadības daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

"Konkursa anketas aizpildīšanai un nosūtīšanai "Latvijas Pastam" ar jau apmaksātu piegādi ir ievietotas visos "Latvijas Pasta" bezmaksas Abonēšanas katalogos 2017.gadam, kas piegādāti tiem klientiem, kuri ar "Latvijas Pasta" starpniecību pēdējo trīs gadu laikā abonējuši kādu no preses izdevumiem. Aizpildītas anketas līdz 2017.gada 31.janvārim jāievieto jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. To var izdarīt arī tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/. Jau patlaban Latvijas Pasts no klientiem saņēmis vairāk nekā 500 aizpildītu anketu," stāsta V.Danielsone.

Konkursa Mans Pastnieks 2016 ietvaros tiks noskaidrots katra Latvijas reģiona – Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Latgales – labākais pastnieks un pasta operators, kā arī viens pastnieks vai pasta operators, kas tiks atzīts par atsaucīgāko darbinieku visas Latvijas mērogā.

"Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas 100 eiro vērtībā no "Latvijas Pasta".
Aicinām ikvienu izmantot iespēju un pateikt paldies savam pastniekam un pasta nodaļas operatoram!" aicina V.Danielsone.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas