Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina mācīties strādājošos

Iedzīvotājiem ir iespēja papildināt savas zināšanas, iemaņas un prasmes Eiropas Sociālā fonda projektā "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām".

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko informē, ka pasākumā var piedalīties tās personas, kuras ir nodarbinātas (izņemot valsts civildienesta ierēdņa statusā esošas personas) vai arī pašnodarbinātās personas. Tiem, kam ir vēlme iesaistīties mūžizglītības pasākumā, jābūt vecumā no 45 gadiem, ja persona ir no 25 līdz 44 gadiem, tad ar nosacījumu, ja personai ir vismaz divi bērni vecumā līdz 18 gadiem vai persona ir atzīta par trūcīgu, vai personai ir invaliditāte, kā arī persona nav iepriekš ieguvusi izglītību aģentūras organizētajās profesionālās vai neformālās izglītības programmās vai arī ieguvusi šādu izglītību vismaz pirms 12 mēnešiem vai agrāk.

 

V.Lituņenko norāda, ka plāns šajā pasākumā ir iesaistīt 128 cilvēkus. 85 nodarbinātajiem jau ir izsniegti mācību kuponi. Viņi ir izvēlējušies apgūt angļu, vācu valodu, apsardzes darbu, projektu vadību, biroja darba organizāciju un vadību un citu. Vairāk informācijas - aģentūras Gulbenes filiālē pie Ingas Apsītes, tālruņi 64473021, 26670310, e-pasts Inga.Apsite@nva.gov.lv.


Aģentūras Gulbenes filiālē ir atbalstīti arī pieci pieteikumi reģionālās mobilitātes atbalsta pasākumam "Darbs Latvijā".

 

"Gribētāju piedalīties šajā pasākumā bija vairāk," stāsta V.Lituņenko. Iedzīvotāji ir prasījuši finansiālu atbalstu transporta izdevumu segšanai ceļā no dzīvesvietas uz darbavietu un atpakaļ.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas