Aicina neielaist svešiniekus mājokļos 3

Gulbenes rajona lauciniekus viensētās biedē lupatu tirgotāji ar raksturīgu tumsnēju ārieni. Gulbenes rajona padomes izpilddirektore Guna Švika "Dzirksteli" informē, ka rajona padomi vairāki veci, vientuļi lauku ļaudis informējuši par gadījumiem, kad pie viņiem viensētās ierodas tirgotāji, kas apvārdo un par nesamērīgi dārgu cenu pārdod drēbes, ko reklamē kā Ogrē ražotu trikotāžu.

"Cilvēki stāsta, ka tirgotājiem neviļus samaksājuši 100 latus un vairāk par pilnīgi nevajadzīgām drēbēm, kas pilnīgi noteikti tik dārgi nemaksā. Vēlāk, kad tirgoņi jau ir prom, cilvēki apzinās, ka ir apkrāpti, taču par notikušo kautrējas un negrib vērsties policijā. Tomēr cietušie lūdz, lai pastāsta citiem par viņu piedzīvoto un brīdina svešus cilvēkus viensētās neielaist un nekādos darījumos ar viņiem neielaisties," saka G.Švika.


Apkrāptie iedzīvotāji stāstījuši, ka parasti nepazīstamie tirgotāji nelūgti ierodas ciemos viensētā pārī. Kamēr vīrietis ārā stāv uz vakts un aplūko apkārtni, tikmēr sieviete iet mājā iekšā un apvārdo kundi tik ilgi, kamēr tā gatava par tirgoto preci maksāt tik, cik prasa.

Cietušie neizslēdz iespēju, ka tirgotājiem piemīt spēja hipnotizēt cilvēku.


"Šis nav viens vai pāris gadījumi Gulbenes rajonā. Šādu gadījumu ir daudz vairāk," bilst G.Švika. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tante

Tad ja pārī tad tie varbūt ir tiepaši vecie čig.diedelnieki Astrīda un Gunars,kas pat ,ja cilvēkam nav naudas par humpalu lupatu vistu vai kartupeli izmāna.Pajautājiet gulbenes humpalniekos cik šis pāris ir biežs viesis un kā lādējas ,ja nedod atlaidi uz piegrābtu preci,bet humpalā jau tā viss pa lēto.Nu lūk tāpēc jau tas ir viņu bizness uzmanieties!

pirms 11 gadiem, 2009.01.20 17:59

zane

paši vainigi ,ar svešiem nav ko runat , un vel dot naudu , jadoma ar galvu taču !

pirms 11 gadiem, 2009.01.20 12:47

Vietējās ziņas