Aicina piedalīties ekskursiju vadītāju/gidu kursos

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē, ka 19.martā no pulksten 9:30 līdz 13:30 Izglītojošā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē, 2.stāva zālē) notiks ekskursiju vadītāju/gidu kursi.

Interesentiem kursos tiks sniegtas teorētiskas un praktiskas zināšanas par šādām tēmām: "Vecgulbenes miesta sākums" (vēsturnieks Anatolijs Savickis), "Radošums un spēles pieeja darbā ar mērķauditoriju" (personīgās izaugsmes trenere, neformālās izglītības apmācītāja Ieva Garjāne) un "Noderīgi, praktiski padomi gidu ikdienā" (lektors, grāmatas “100 stāsti par Latviju” autors Normunds Smaļinskis).


Pēc lekcijām, kursu apmeklētājiem būs iespēja doties ekskursijā pa Izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks”, iepazīstot tā piedāvājumu un darbojoties pie interaktīvām ierīcēm, izzināt dzelzceļa darbību.


Kursus apmeklēt tiek aicināti ne tikai esošie gidi, bet ikviens interesents, kurš vēlās iegūt jaunas zināšanas par ekskursiju grupu vadīšanu.


Dalība kursos ir maksas pakalpojums. Pieteikšanās līdz 15.martam, rakstot uz e-pastu turists@gulbene.lv, norādot savu kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu, vai zvanot pa tālruņiem 26557582 un 64497729 (vietu skaits ir ierobežots!)


Informācija par ekskursiju vadītāju/gidu kursiem ir pieejama www.visitgulbene.lv un sociālo tīklu kontos.


Informējam, ka pasākums tiks fotografēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas