Aicina piedalīties izstādē "Ražots Latvijā 2010"

2010.gadā no 25. līdz 27. martam Olimpiskajā Sporta centrā notiks iespējams gada nozīmīgākā izstāde - gadatirgus "Ražots Latvijā 2010". Pēc deviņu gadu pārtraukuma visas Latvijas tautsaimniecības nozares tiek aicinātas sanākt vienuviet, lai prezentētu savus jaunos un esošos produktus un pakalpojumus.

Izstādes mērķis ir rast eksporta tirgus Latvijas ražojumiem un pakalpojumiem. Izstāde - gadatirgus atspoguļos Latvijas uzņēmējdarbības attīstības tendences, sniegs priekšstatu par ražotāju nozaru dažādību, uzskatāmi parādīs Latvijas ražotāju konkurētspējīgo produkciju, dos iespēju veidot eksporta kontaktus. Uzmanības centrā būs Latvijas ražotājs, neatkarīgi no tā lieluma, nozīmības vai popularitātes.

 

"Trīs dienu laikā izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespējams piedalīties semināros, konkursos, uzzināt vairāk par Latvijā ražotiem produktiem un pakalpojumiem, izmēģināt tos, kā arī iegādāties," stāsta Linda Garkula.

 

SIA „Kelle Expo" vadītājs Erlens Kelle uzskata, ka „apstākļos, kad svarīgi radīt konkurētspējīgu preci un pilnveidot izmantojamās tehnoloģijas, dalība izstādē ikvienam Latvijas ražotājam radīs iespēju reklamēt savas preces un pakalpojumus, veidot sadarbību ar citiem Latvijas uzņēmējiem un ārvalstu biznesa pārstāvjiem".

 

Šobrīd ikviens Latvijas uzņēmējs, kas vēlas prezentēt savus produktus vai pakalpojumus, ir aicināts pieteikties dalībai izstādē. Plašāka informācija www.kelle.lv.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas