Aicina piedalīties jauno velosipēdistu sacensībās

Bērni vecumā no 10 līdz 12 gadiem tāpat kā katru gadu tiek aicināti piedalīties interesantās velosipēdistu sacensībās "Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011".

Sacensības notiek jau astoņpadsmito gadu. "Jauno satiksmes dalībnieku forums" ir veids, kā palīdzēt bērniem ar interesantām metodēm iemācīties ceļu satiksmes drošības pamatprincipus - gūt zināšanas satiksmes noteikumos, pilnveidot praktiskās iemaņas braukšanā ar velosipēdu, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajiem un velosipēda tehniskā stāvokļa novērtēšanā.  

Sacensībās aicināts piedalīties jebkurš - ir tikai jāizveido komanda, kuras sastāvā būs 3 zēni un 3 meitenes, kā arī atbildīgais pedagogs.

 

Sacensības norisināsies trīs kārtās - novada, valsts un starptautiskajā līmenī. Pirmās kārtas sacensības notiks no aprīļa vidus līdz maija beigām visos Latvijas novados un lielākajās pilsētās. Gulbenē tās notiks 28.aprīlī.

 

Otrā kārta - Latvijas fināla sacensības - norisinās 3. un 4. jūnijā sporta un atpūtas bāzē "Ronīši", uz kurām dosies pirmās kārtas katru sacensību uzvarētāji. Savukārt Latvijas sacensību uzvarētāji dosies uz Eiropas sacensībām, kas šogad no 24. līdz 27. septembrim norisināsies Parīzē (Francija).

 

Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētājus gaida diplomi un stilīgas dāvanas.

 

Sīkāku informāciju, sacensību nolikumu un grafiku var atrast mājaslapā "www.csdd.lv" sadaļā "Sabiedriskās aktivitātes".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas