Aicina piedalīties konkursā

Šogad konkurss "Kas notiek" norisināsies 23.oktobrī visās Latvijas skolās vienlaikus. Pieteikšanās konkursam ilgst līdz 30.septembrim.

Lai pieteiktos konkursam, skolas pārstāvim (direktoram vai skolotājam) ir jāaizpilda klāt pievienotā pieteikuma anketa, norādot, kādā veidā skola konkursā piedalīsies - aizpildot drukāto anketu vai atbildot uz jautājumiem elektroniski - un cik skolēnu piedalīsies konkursā.

 

Pieteikuma anketas jāsūta uz laikrakstu "Diena" pa faksu vai e - pastu. Dalību konkursā var pieteikt arī, aizpildot pieteikuma anketu portālā www.diena.lv.


Kā katru gadu konkursa nedēļā skolas saņems jautājumu anketas. Pagājušajā gadā piedāvātā iespēja aizpildīt "Kas notiek?" anketu portālā "www.diena.lv" būs pieejama arī šogad.


Uz konkursa jautājumiem nebūs grūti atbildēt tiem, kuri ikdienā lasa laikrakstus, seko līdzi ziņām televīzijā, radio un interneta portālos.


Konkursa rīkotāji laikrakstā "Diena" norāda, ka šī konkursa popularitāte nemazinās. Pērn savas zināšanas pārbaudīja 26 065 devīto klašu skolēni.


Sīkāka informācija pa tālruni 67063157 vai 67063285.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas