Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties Lielās talkas pagalmu konkursā

Jau trešo gadu pēc kārtas Lielās talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju piedalīties pagalmu konkursā, iesūtot informāciju par savu pagalmu, kam nepieciešami uzlabojumi.

No konkursā iesūtītajiem pieteikumiem tiks izvēlēti pieci pagalmi, kuriem Lielās talkas organizatori sadarbībā ar piesaistītajiem sponsoriem, atbildīgajām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nozaru ekspertiem izstrādās labiekārtošanas plānus un kopā ar pašiem pagalma iedzīvotājiem Lielās talkas dienā sāks reālus sakopšanas darbus.


Pieteikumus konkursam var iesniegt vēl līdz 23.oktobrim, rakstot uz e-pastu "andra.miklucane@talkas.lv" vai uz adresi: Latvijas Pašvaldību savienība, Mazā Pils iela 1, Rīga, LV-1050, ar norādi "Lielās talkas pagalmu konkurss". Sīkāk par konkursa norisi var uzzināt Lielās talkas mājas lapā "www.talkas.lv", sadaļā "Pagalmi".


Konkursa pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija, un priekšroka tiks dota tiem pagalmiem, kur pašu iedzīvotāju aktivitāte un līdzdarbošanās būs visaugstākā. Konkursa rezultāti un labiekārtošanai izvirzītie pagalmi tiks paziņoti novembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas