Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties radošā pasākumā

Gulbenes bibliotēka, iesaistoties radošā pasākumā par drošību internetā bibliotēkās 2011.gadā, izsludina bērnu un jauniešu konkursa pasākumu ciklu Gulbenes novada pagastu un/vai skolu bibliotēkām. Par to informē Gulbenes bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre Solvita Lībere.

Gulbenes bibliotēka vēlas iesaistīt šajās pasākumā bērnus un jauniešus, skolotājus un bibliotekārus, vecākus, pašvaldības iestāžu darbiniekus, kā arī ikvienu interesentu.

Galvenais uzsvars tiek likts uz "Net-Safe" konkursa tēmu „Internets - tā nav spēle. Tā ir tava dzīve".
Gulbenes bibliotēkas darbinieki vēlas aicināt ikvienu novada skolas un pagasta bibliotēku iesaistīties šā pasākuma aktivitātēs, rosinot bērnus un jauniešus, kuri apmeklē bibliotēkas, apgūt vai uzlabot savas prasmes droša interneta lietošanā.


"Pasākums norisināsies februārī trijās kārtās. Pirmajā kārtā novada skolu un jauniešu grupas kopā ar savu bibliotekāru no konkrētās pagasta vai skolas bibliotēkas satiksies virtuāli, izmantojot programmu "Skype" un saņemot uzdevumus savās elektroniskā pasta kastītēs. Otrā kārta norisināsies skolu un pagastu bibliotēkās uz vietas, kur bērni un jaunieši novadīs savu veidoto radošo pasākumu, uz kuru tiks aicināti draugi, vecāki, skolotāji un jebkurš interesents. Trešajā kārtā komandas kopā ar saviem vadītājiem (skolu un novadu bibliotekāriem) satiksies realitātē un prezentēs savus novadītos pasākumus. Tos vērtēs žūrija, dodot katrai komandai punktus," stāsta S.Lībere.


Konkursa nolikums ir apskatāms Gulbenes bibliotēkas mājas lapā. Var izmantot arī "Net-Safe" mājas lapu "www.drossinternets.lv", kā arī mājas lapu "www.draudzigsinternets.lv", lai gūtu ierosmes organizētajiem radošajiem pasākumiem savās bibliotēkās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas