Aicina piedalīties svētku maratonā

18.novembrī Latvijas 90.gadadienu kopīgi svinēt aicina arī jauniešu centrs "Bāze" un jaunsargi ar Ingolfu Lūsi priekšgalā. Ikviens gulbenietis tiek aicināts piedalīties maratonā "Noķer Latviju!".

Maratona dalībnieki tiksies pulksten 12.00 pie jauniešu centra "Bāze". Tur tiks dots starts atraktīvam, aizraujošam un daudzveidīgam ceļojumam pa Gulbenes pilsētu. Maratonā var piedalīties ģimenes (arī ar bērniem, kas par transportlīdzekli vēl izmanto ratiņus), draugu grupas (sākot no diviem draugiem) un individuālie maratonisti.

 

Maratona trasē būs gan skriešana, gan atraktīvu uzdevumu veikšana, gan
pilsētas objektu atrašana, gan fotografēšana, tādēļ līdzi jāņem fotoaparāti un jāvelk ērts apģērbs un apavi. Organizatori aicina paņemt līdzi arī kādu sveci.

 

Maratona finišs paredzēts pie jauniešu centra "Bāze", kur visus gaidīs silta tēja un mierīga un silta atmosfēra. Druvis Brenčs visus aicinās sajust kopības garu, dziedot visiem zināmas latviešu dziesmas.

 

Maratona dalībnieki visi kopīgi tiks aicināti doties pie Brīvības pieminekļa un nolikt sveces, bet pēc tam ikviens varēs pievienoties tālākajiem vakara svētku pasākumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas