Aicina piedalīties Zemes stundā

Arī šogad Pasaules dabas fonds kopā ar “Tetra pak” aicina piedalīties lielākajā videi veltītajā akcijā - Zemes stunda, kura šogad norisināsies 24.martā no pulksten 20.30 līdz 21.30. Akcijas mērķis ir vienoties ar visu pasauli rūpēs par klimata pārmaiņām un atbalstīt videi draudzīgas izvēles.

“Tāpēc šajā Zemes stundā ikviens ir aicināts - “Izslēdz gaismu - pieslēdzies dabai!”. Kā to izdarīt? Tāpat kā visus gadus, laikā no pulksten 20.30 līdz 21.30 izslēgt novadā esošo ēku ārējo apgaismojumu un aicināt visus novada iedzīvotājus simboliski uz stundu izslēgt gaismu. Un šajā laikā dalīties sociālajos tīklos ar bildi, kur tu esi dabā, liekot klāt mirkļa birku “#zemesstunda”, tādā veidā parādot, ka piedalies akcijā Zemes stunda un pieslēdzies dabai, un tev rūp tās saglabāšana,” aicina Pasaules dabas fonda projektu vadītāja Kristīne Skrīvele.

Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane “Dzirkstelei” saka, ka arī Gulbenes novads piedalīsies Zemes stundā un ir plānots šajā laikā izslēgt apgaismojumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas