Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedāvāt telpas bāriņtiesai 7

Pašvaldības vadība ir pārdomājusi un vairs neplāno jaunveidojamo novada bāriņtiesu izmitināt savās telpās Gulbenē, Dīķa ielā 1. Tur šobrīd jau atrodas novada sociālais dienests, Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komiteja, kā arī pagaidām – pilsētas bāriņtiesa.

Vienotajai novada bāriņtiesai jāsāk strādāt ar 1.janvāri. Līdz tam pašvaldība vēlas atrast un iekārtot piemērotas telpas šai iestādei. Tāpēc 25.augusta domes sēdē ir plānots lemt par nomas objekta piedāvājuma atlases organizēšanu novada bāriņtiesas vajadzībām Gulbenes pilsētā. Paredzēts izveidot komisiju, kas nodarbosies ar šo jautājumu. Komisijas priekšgalā būs novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Inga Dukure.

Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis “Dzirkstelei” stāsta, ka telpas Gulbenē, Dīķa ielā 1, ir nepietiekamas novada bāriņtiesas vajadzībām. Domes darbiniekiem esot priekšstats par piedāvājuma iespējām, ko varētu gaidīt no citiem brīvo biroja telpu īpašniekiem, tomēr varbūt kaut kas arī ir izslīdējis no redzesloka. “Gaidīsim priekšlikumus. Pēc tam apspriedīsim cenas un izdarīsim izvēli,” saka A.Caunītis.

Viņš arī stāsta, ka sākotnēji bijusi doma pārbūvēt daļu telpu pašvaldības ēkā Gulbenē, Dīķa ielā 1, taču tur pašlaik uzsākts projekts grīdas daļu siltināšanā. Šobrīd papildus telpu pārbūvi tur veikt nevarēs.  

Jau rakstījām, ka nākamgad novadā sešu bāriņtiesu vietā darbosies tikai viena, kuras nosaukums būs - Gulbenes novada bāriņtiesa. Par to novada deputāti nobalsoja 27.aprīļa domes sēdē. Arī pēc reorganizācijas tiks nodrošināta bāriņtiesas pieejamība katrā pagasta pārvaldē, nosakot konkrētu darba laiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Oksana

Vecā elktriku māja stāv ar dzērājiem pustukša, lai taču iet tur un darbojas. Varētu jau arī soc.dienesta vadītājs tos lidzekļus ko nobrauc degviela izremontēt to māju.Tiesat viņu vajadzētu.Tur viens bardaks vien ir un nu nevar atrast telpas barintiesai.Zirgam jāsmejas...

pirms 3 gadiem, 2016.08.23 18:38

īpašums

“Pamati 1” Jaungulbenes pagastā, daukstu un Stradu skolas

pirms 3 gadiem, 2016.08.23 18:53

Tev taisnība

Gluži manas domas par Jaungulbeni, Ēka nav liela,krāsns apkure,ideāli!

pirms 3 gadiem, 2016.08.23 21:04

< ...>

Cik dzirdēts, tur daļa telpu savulaik ir privatizētas.

pirms 3 gadiem, 2016.08.26 09:15

!!!

Deputātiņš Normundiņš...

pirms 3 gadiem, 2016.08.26 10:18

Tā vajag

Visus tos krēslos sēdētājus,kuri nevar vien izlemt,kur viņiem sēdēt,vajag sastūķēt bijušajā Jaungulbenes aprūpes centrā.

pirms 3 gadiem, 2016.08.25 16:11

Vietējās ziņas