Aicina pieredzes apmaiņas braucienā

Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji 11.jūlijā tiek aicināti doties pieredzes apmaiņas ekskursijā, kurā tiks apskatīta daļa no Galgauskas, Daukstu, Jaungulbenes un Stradu pagasta uzņēmēju piedāvājuma.

Pieteikties ekskursijai interesenti aicināti līdz 6.jūlijam Gulbenes novada tūrisma informācijas centrā, pa tālruni 64497729 vai e-pastu “turists@gulbene.lv”.


Tūrisma informācijas centra vadītāja Laura Lulle stāsta, ka ekskursijā ir paredzēts viesoties Galgauskas pagasta saimniecībā “Ozoldruvas”, lauku mājā “Ozoliņi”, apskatīt Stāķu novadpētniecības ekspozīciju, apmeklēt vīnogu selekcionāra Andraša Fazekaša saimniecību, Jaungulbenes muižu, zemnieku saimniecību “Jaunstāmeri” un atpūtas kompleksu “Ferma”. “Šis ir jau otrais šāds pieredzes apmaiņas brauciens mūsu novadā. Pirmajā reizē devāmies izbraucienā ar bānīti līdz Stāmerienas pagastam un tad devāmies ekskursijā pa Stāmerienas apkārtni. Tā ir laba iespēja tūrisma uzņēmējiem iepazīt citam citu, turklāt tā ir arī iespēja veidot sadarbību,” ir pārliecināta L.Lulle.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas