Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pierteikties konkferencei, kur spriedīs par bērna vajadzībām un palīdzības nodrošināšanu

Nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” un Latvijas profesionālo audžuģimeņu apvienība „Terēze” sadarbībā ar Smiltenes novada domi Smiltenes kultūras centrā (Gaujas ielā 1) 24.februārī pulksten 10.00 organizē starptautisku konferenci „ Bērna vajadzības un palīdzības iespējas”. Par to informē nodibinājuma „Sociālo pakalpojumu aģentūra” sabiedrisko attiecību konsultants Dzintris Kolāts.

Konferences pamatā ir doma, ka katra bērna dabiskā vajadzība ir augt ģimenē. Latvijā vēl arvien ap 1860 bērnu atrodas sociālās aprūpes iestādēs, no tiem 500 pavisam mazi bērni, kur bērniem pietrūkst emocionālas tuvības un sirds siltuma.


"Vidzemes reģiona bērnu un ģimenes sociālo pakalpojumu speciālistiem būs iespēja iepazīties gan ar citzemju versijām ģimeniskas vides procesa īstenošanā riska gadījumos un sabiedrībā balstītu pakalpojumu plānošanā, gan ar labāko Latvijas pieredzi minēto piedāvājumu veidošanā. Piedalīties aicināti nozares speciālisti, kuri ieinteresēti diskusijā par sabiedrībā balstītu pakalpojumu attīstību. Šādas konferences jau noritējušas Zemgales reģionā Jelgavā, Kurzemes reģionā Liepājā, Latgales reģionā Rēzeknē un tagad - Vidzemes reģionā Smiltenē. Konferencē uzstāsies nozares profesionāļi no Latvijas un Nīderlandes. Pasākumu vadīs moderators Ansis Bogustovs," atklāj Dz.Kolāts.


Konferencei lūdz pieteikties 20.februārim. Pieteikties elektroniski: SPApasakumi@gmail.com Jānorāda uzvārds, vārds un iestāde.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas