Aicina pieteikt dalību “Skolu karos” 1

Gulbenes rajona skolām un jauniešiem ir iespēja sacensties savā starpā spēlējot peintbolu. Starpskolu turnīrs peintbolā "Skolu kari" tiks organizēts divos posmos, kuros tiks noskaidrotas labākās komandas starp skolām. Dalība turnīram jāpiesaka līdz 30.aprīlim. Par to informē aktīvās atpūtas parka "X parks" Lizumā administrācija.

X parka" administrācijā "Dzirkstele" noskaidroja, ka pašlaik tiek taisīts jauns laukums un ir nopirkts jauns peintbola ekipējums. Skatoties un izvērtējot, kā notiks šis turnīrs, "X parka administrācija ir iecerējusi šādus turnīrus veidot kā tradīciju.

 

Lai piedalītos "Skolu karos" katra skola var pieteikt vairākas komandas, kas pārstāvēs skolu. Komandas sastāvs spēles laukumā - 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits ir neierobežots. Komandas tiks dalītas divās grupās - pirmā grupa no 3. līdz 9.klasei, otrā grupa no 10. līdz 12.klasei. Sacensību vieta - "X parks" Lizumā.

 

Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram Aivaram Dārzniekam ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu un nomaksājusi dalības maksu. Pieteikuma formas var atrast organizatora mājas lapā pie sacensību nolikuma www.xparks.lv.


Katra turnīra trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar diplomiem, speciāli izgatavotām goda zīmēm un sponsoru balvām, bet uzvarētājkomandai papildus tiks ceļojošais kauss.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

NoProblemo

Diskusijas par šo pasākumu lūdzu šeit: http://xparks.lv/forum3/viewtopic.php?f=9&t=38&start=0

Plakāts: http://bb.xieke.com/files/Peintbols%20skolaam_Web1.jpg

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 09:39

Vietējās ziņas