Aicina pieteikt labākos tirgotājus novadā

Gulbenes novada pašvaldība iedzīvotājus aicina iesaistīties konkursā "Latvijas labākais tirgotājs 2011", balsojot par labākajiem tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumiem novadā, informē novada domes Informācijas nodaļa.

Konkursu "Latvijas labākais tirgotājs" Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību tradicionāli rīko katru gadu. Pirmo kārtu organizē pašvaldības. Novada dome līdz 25. jūlijam aicina iedzīvotājus paust savu viedokli, aizpildot anketu, kas ir atrodama pašvaldības mājas lapā internetā www.gulbene.lv.  

Jautājuma atbildes lodziņā jāieraksta sev tīkamā objekta nosaukums un adrese vai atrašanās vieta (Gulbene/ ciems). Objekti nav obligāti jāizvirza visās grupās un kategorijās. Konkursa dalībnieks var būt jebkurš Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmums.

 

Vērtēšana notiek atbilstoši konkursa dalībnieku specifikai. Galvenās kritēriju grupas ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija. Labākos objektus pašvaldība izvirzīs konkursa otrajai kārtai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas