Aicina pieteikt Lizuma pagasta varoņus 9

Lizuma pagasta biedrība "Your Way" rīko pasākumu "Pagasta varonis 2011". Par to informē biedrības valdes priekšsēdētājs Guntars Celmiņš.

Pasākuma mērķis ir godināt cilvēkus, kuru profesija nav saistīta ar cilvēku dzīvību glābšanu, bet kuri, riskējot ar savu dzīvību, izšķirošā situācijā ir rīkojušies atbildīgi, glābuši citus cilvēkus un dāvājuši kādam iespēju dzīvot.


Pasākuma mērķis ir veicināt arvien lielāku cilvēku aktivitāti un iniciatīvu stāstīt par dzīvības glābšanas gadījumiem un citu pašaizliedzīgo rīcību, lai mūsu sabiedrība zinātu un lepotos ar ļaudīm, kuri ir izglābuši cilvēkus no nāves briesmām.


Pieteikuma anketa jānosūta līdz 12.decembrim uz biedrības e - pastu: "yourway@inbox.lv" vai arī pa pastu: „Stepiņkalns", Lizuma pagasts, Gulbenes novads, LV-4425, ar nosaukumu, „Pagasta varonim 2011".

 

Anketā jānorāda pieteicēja vārds, uzvārds, kontakttālrunis, adrese, notikuma apraksts, pagasts, kur tas noticis, varoņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis, e - pasts.

 

Pasākuma dalībniekus vērtēs biedrības „Your Way" valdes priekšsēdētājs Guntars Celmiņš, biedrības administratore Ina Celmiņa un biedrības pasākumu organizatore Jolanta Sproģe.


Biedrības komisija pieņems lēmumu 10 darbdienu laikā pēc anketas saņemšanas termiņa beigām un noteiks vienu vai vairākus uzvarētājus.


Godināšanas pasākums notiks nākamā gada 7.janvārī Lizumā. G.Celmiņš "Dzirkstelei" saka, ka biedrība darbojas nepilnu gadu un nodarbojas ar sociālā riska jauniešiem, kā arī jauniešu iesaistīšanu neformālajā izglītībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kaimiņu Emīls

Tas viss ir jaunā paaudze tikai jauns nosaukums tur ir idioti un bandīti iekšā

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 16:45

Nenolieciet "Minka" par zemu ofisa ārējā izskata ietekmi uz pašu YW.
Tāpat kā cilvēka izskatam , ejot uz darba noklausīšanos , ir jābūt attiecīgi ģērbtam, lai cerētu uz darba piedāvājumu, tāpat arī Jūsu ofisam ir jābūt līmenī. Ieklausieties labās domās un izvērtējiet vai tas nav par skaļu teikts- "Varonis"?

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 16:39

Mincis

Viss jau kartiba ar jusu viedokliem, un jusu oieredzi, bet vai jus pashi lieie burkcetaji esat gatavi lietas laba darit, lai si biedriba JUSU velmes apmierinatu, cik loti jus interese sabiedriska dzive, lai MAZLIET jums butu labak! Es ieteiktu drusku pakluset ar saviem skeptiskajiem viedokliem kamer jus pashi neko neesat izdarijusi lietas laba! Tas kad jums kadam ir liela dzives pieredze, tas vel neko nav manijis cilvekos, bet si te organizacija IR gatava darit kaut ko, lai Jus burksketajus apklusinatu! Vai tiesam viss apstajas tieshi pie ofisa durvim? Man liekas ka ne? Neciklesimies uz sikumiem kas mums trauce dzivot!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 13:32

Esmu dzirdejusi,,ka biedriba darbojas ari cilveki,kas NAV Jaunaja Paaudze..Kas gan tur bistams,ja kopa darbojas cilveki ar kopigam interesem,bet dazadu parliecibu par dzivi?

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 13:31

Cik sakopta vide ap organizācijas "ofisu" Stepiņkalnā -tik nopietna arī pati YW. Varbūt vispirms vajadzētu ar to arī sākt?

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 10:57

Tur jau tā lieta,ka šie trīs pieminētie cilvēki patiešām darbojas Jaunajā paaudzē.Kas un kā tur notiek viņu organizācijā YW,nezinu,lai viņiem veicas šajā lauciņā,bet JP tik tiešām ir vājprāts

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 01:46

Maigi sakot, dīvaina ideja nepārliecinošā izpildīījumā. Kāds Your way Lizumā? Cik no pagasta iedzīvotājiem vispār saprot, kas par organizāciju viņus uzrunā? Varbūt tur iedzīvotāji jau nobalsojuši par angļu valodu kā pagasta otro valodu?

Un vai Lizums kāda Japānas Fukišimas filiāle, ka masveidā būtu jāglābj cilvēki, riskējot ar dzīvību? Ar šādām lietām nerotaļājas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 21:36

Patiesībā kas tā par dīvainu organizāciju, kas iet zem Lizuma karoga? Dzīvojamās mājas adrese, bet saucas kaut kāda organizācija. Ož pēc Jaunās Paaudzes ....

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 20:47

urbis

Vai jūs vispār zināt, kas ir varonis? Nevajadzētu nu devalvēt vārda "varonis" īsto jēgu. Citādi tāds lēts populisms sanāk...Un vēl- your way... Kaut kā sasaucas ar Frenka Sinatras dziedāto My way. Kādā valstī dzīvojam?

pirms 8 gadiem, 2011.12.05 17:52

Vietējās ziņas