Aicina pieteikt nominantus konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam"

Tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā. Par to informē Tiesībsarga biroja Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Ruta Siliņa.

"Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi tiek sekmēta labās prakses attīstība cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan veicināta sabiedrības izpratne un iesaiste cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā," norāda R.Siliņa.

Viņa atklāj, ka šogad konkursā izsludinātas sešas nominācijas: uzdrīkstēšanās, nodarbinātības veicinātājs, sociālo tīklu balss, izglītotājs, bērnu atbalsts un pakalpojumu nodrošinātājs.

"Visās nominācijās ir iespējams pieteikt nominantus divās kategorijās: gan kā nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumus), gan kā individuālu sniegumu (individuāla persona, uzņēmums, sociālais uzņēmējs, domubiedru grupa), kuri pēdējā gada laikā veltījuši savu enerģiju tieši cilvēku ar invaliditāti labā. Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija," skaidro R.Siliņa,

Ikvienu aicina stāstīt par labajiem darbiem, līdz 7.oktobrim nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi gadabalva@tiesibsargs.lv.

Pieteikuma anketas un konkursa nolikums pieejams Tiesībsarga biroja mājas lapā: https://ej.uz/GadaBalva_2019.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 3.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas